Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok nektek kajak bejönnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek kajak bejönnek a cigány palik vagy csak páran vagytok ennyire gázok?

Figyelt kérdés
Komolyan nem értem mikor megyek az utcán és látok egy cigány-magyar párost. Van ismerősöm akinek cigány a palija és full igénytelen, látni rajta hogy tiszta retek egyszerűen gusztustalan. Nem értem ezek a lányok mit várnak? Persze az is benne van hogy olyan helyen is él ahol nagyrészt csak azok vannak, de akkor is. Úgy beszél róla mint ha olasz lenne vagy nem tudom :D

2015. febr. 17. 18:55
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
87%
Azért ahogy nem minden amerikai egy tolószékes kövér ötvenéves, igy nem minden cigány egy neveletlen műveletlen bunkó. Egyik volt osztálytársam osztálytalálkozón bemutatta a párját, egy művelt, értelmes, és normális srácot, aki mellesleg cigány volt. Abban sajnos egyet kell értenem, hogy a többségük bűnöző, de ez a nevelés miatt van, nem pedig a származás miatt.
2015. febr. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
82%

Én vagyok a "Frászt nem kéne" válaszoló. Sajnos egyik értelmezés sem helytálló. A harmadik válaszoló utolsó sorára kívántam reagálni. Azt akartam kifejezni, hogy "Dehogynem kéne neked cigány f_sz a pitshádba még egyszer". Tehát, aki egyszer kipróbálta, az biztosan rákapott...

Ez esetben szerintem nem beszélhetünk vesszőhibáról sem.

2015. febr. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Te meg ne tudd már jobban.

Ez 2 éve történt. (Nem tudtam, hogy az, menet közben tudtam meg, hogy az.) Azóta beszélgetés szintjén is elkerülöm őket messzire.

2015. febr. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
74%

Nekem cigány a párom, a normális fajtából. Ez remélem nem gond neked... :))

Orvosira jár, a családja is művelt, nagyon tiszták. Naponta takarítják a FALAT is.


22/L

2015. febr. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
0%
Nálunk már egy hónapja söpörve sem volt! XD
2015. febr. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:
16%

Egy cigány fiú sokkal több önbizalmat ad egy lánynak aki ki van éhezve erre mint a legtöbb magyar lány! Nagyon kimutatják a szeretetüket, szerelmüket (leggyakrabban hazudnak, de folyamatosan szerelmet vallanak) stb..


Aki igénytelen cigány fiúval jár, az valószínűleg egy igénytelen magyar lány!

Nem a származást kell nézni..

2015. febr. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Talán azt kedvelik , hogy nekik volt bátorságuk szóba elegyedni velük.
2015. febr. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
31%
Aki cigánnyal leáll, az se nem magyar, se nem nő. :) Bár még az "ember" kategória is erősen vitatható.
2015. febr. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
25%
Ezt a rasszista társaságot...
2015. febr. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:

kezdjük ott, hogy a cigányok 5-10%-a között akadt normális, magyar embernek megfelelő életformát folytató személy. Azaz dolgozik, iskolázik, gyereket nevel, családot tart fent. Ez a nagyon ritka.


A nagyobb része bűnöző, nem dolgozik, csavargó, lop, csal, lányok kényszerít vagy vesz rá a prostitúcióra, avagy a jól jövedelmező "bizniszre"...

Én pasi vagyok, de semmiképp sem jönnék össze cigány lánnyal, mert ő lehet normális, de a börtöntöltelék bátyja vagy apja, ha a lánynak álmatlan éjszakát okoznak véletlenül megkeresne és kinyírna... hát legyen akármilyen szép, de én kihagyom az ilyen nőket. Volt már lehetőségem mert elég sok cigány lánynak bejövök, de egy se volt még akivel összejöttem volna... a félvérek között egyel lefeküdtem, de azon nem látszott a bőrszínén se , hogy az csak mikor megláttam az anyját akkor lepődtem meg, hogy az bizony igazi cigány...

2015. febr. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!