Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én egy ilyen "kerítőnő"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kohdf hirte kérdése:

Én egy ilyen "kerítőnő" vagyok és képes vagyok még az olyan pasikat akik nekem is nagyon bejönnek is össze próbálom hozni a barátnőimmel értük bármit. Ez előnytelen lesz nekem?

Figyelt kérdés
Ugygondolom hogy én fogok találni olyat aki kedves és figyelmes és épp nem próbálom összehozni a barátnőimmel, meg félek hogy ha járnék valakivel nekik rosszul esne mert bejön bekik
2015. jan. 12. 15:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de összehozhatnál pár barátnőddel;)
2015. jan. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mester hozz össze a nagy ő vel :)
2015. jan. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Építsd ki magadban az egészséges önzést! Mitől előbbrevaló bármely barátnőd igénye a tiédnél. A szerelem nem stipistopi alapon működik. Ők éppannyira érezhetnék kellemetlenül magukat amiatt, ha olyan fiúval jönnek össze, aki neked is tetszik. Elvárnád tőlük ezt? Gondolom nem. Akkor magad irányába se legyenek irreális elvárásaid. Pláne, hogy még te hozod őket össze...
2015. jan. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igazabol ez nagyon kedves toled, es lehet hogy egy kicsit elonytelen rad nezve, de az, hogy ezt megteszed a barataidert, nagyon sokat jelenthet nekik;)

Amugy nem hoznal ossze egy fiuval akit szeretek es nagyon kilatastalan a helyzet?:S:)

2015. jan. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
1/2 barátnőim... Nővel .. Nagyon érdekelhetnek. 13/ 15 évesek
2015. jan. 12. 17:26
 6/6 A kérdező kommentje:
3/4 köszi én is ezt fogom most tenni több nem lesz abbahagyom ... :)
2015. jan. 12. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!