Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen módszerek vannak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen módszerek vannak az orgazmus késleltetésére?

Figyelt kérdés
Sziasztok 19éves fiú vagyok és most van az első igazi barátnőm,és hàt elég hamar elmegyek szex közben.Mit ajánlotok amivel tovább tudom bírni?A lomg life óvszer hatásos?Ez miben más mint a sima?Köszi a válaszokat
2015. febr. 17. 19:00
 1/4 ATTILLA123 ***** válasza:

Szia. Sex előt elégítsd ki magad (ha kell 2x-is), és használj óvszert az is segít, gondolj asexuális dolgokra, (számolj közben, szavald a himnuszt)persze csak magadban ilyesmi, el tereled a figyelmed és akkor menni fog.

De nyugi idővel belejösz. :)

2015. febr. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,várok még ötleteket,tapasztalatokat:)
2015. febr. 17. 19:12
 3/4 anonim ***** válasza:
első első barátnőmnél én is így votlam max egy két percig bírtam de azóta kipróbáltam egy módszert és az új csajommal órákig is bírom :D
2015. febr. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
és milyen módszert próbáltál?:)
2015. febr. 17. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!