Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most, hogy ismerkedem egy lánnyal. Folyton rámtör a lelkiismeretfurdalás. (? )

Figyelt kérdés
Kiskoromban történt valami.. fiú-fiú olyan 7 éves lehettem... [Azt sem tudtam h vannak melegek stb] de hála égnek nem sikerült.... nos.. egyáltalán nem vagyok meleg... de ezt akkor is megbántam.. furdal a lelkiismeret, és úgy érzem el kell mondanom neki.. de nem fogom az 100%... ezt nem lehet elmondani sehogy.. hogyan felejthetném el? 18 körüli fiú...
2015. febr. 17. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
nem értem amit összehordtál.
2015. febr. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem is van hasonló történetem gyerekkoromból. próbálj megnem gondolni rá. és semmiképp se mond el! se neki, se másnak
2015. febr. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem márpedig mondd el neki. Egyrészt azért, mert te is megkönnyebbülsz, másrészt pedig szerintem egyáltalán nem fogja rossz néven venni. Látja majd rajtad, hogy őszinte vagy vele, bízol benne, ráadásul szerintem jó esetben (ha nem oltárian prűd) még "aranyosnak" is tarthatja. Engem lányként mindig érdekeltek az ilyen "privát" sztorik. :)
2015. febr. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Elnézést, privátra nem fogok válaszolni.. sajna félek h összedől minden. Semkiféleképp nem akarom elmondani :(
2015. febr. 17. 22:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Történt nekem is gyerek korban egy ilyen. NE hogy el mond neki és senki màsnak sem. Múltkor nekem is eszembe jutott nagyon rossz volt de mar több mint 10éve eszembe se jutott. Ne ràgd magad rajta felejtsd el.
2015. febr. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!