Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nőknek miért kell elnézni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek miért kell elnézni éveken át a hazugságot, míg egy férfi csak egy picit botolhat?

Figyelt kérdés
Barátnőm tavaly, 5 év után vallotta be, hogy szinte soha nem tudott elmenni, 5 év alatt kétszer velem, előttem ugyancsak kétszer. Tehát párezer orgazmust megjátszott. Ma meló után kb. 20 percet beszélgettem az egyik munkatársnőmmel (férjezett, gyerek is van), de otthon csak kollégát mondtam... Persze van egy jóakaróm a cégnél, így ma elég rendesen mosolyszünet van. Én a fejéhez vágtam az orgazmusos témát, hogy az már mekkora hazugság, meg kellett volna beszélni a legelején, stb.stb., erre buszra ült, és most egyedül ülök itthon. Mi tévő legyek?

2015. febr. 17. 21:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Háát... :/ Beszéljed meg vele. Hívd fel és mond neki.


VAGY


Feladod. Ez a másik lehetőséged :)

2015. febr. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem mellesleg mindig is féltékeny volt, amióta meg ezt elmondta, még sokkal féltékenyebb, mondván máshol fogok valódi orgazmust keresni. Ja, és állítólag egyedül el tud menni, velem (meg elődeimmel) nem. 18 centi, jó nyelv, fürge ujjak, és sokszor 4-5 órán át nyomatjuk az alkalmasint izgi perverz szexet (popsi,pisi,oda-vissza kikötözés, enyhe mazo) és nem. Uhhh... ezt most ki kellett írnom!
2015. febr. 17. 22:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Első kérdés, hogy ha eddig hazudott akkor miért vagy még vele együtt?

Másrészt az ő hazugsága miért jogosít fel rá, hogy Te is hazudj? (Szerintem nem megoldja a konfliktust, inkább elmélyíti.)

Nem KELL

2015. febr. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

véletlen elküldtem... na folyt köv.

senkinek semmit elnézni. Ha már megtetted akkor viszont indulhattatok volna tiszta lappal.


Miért nem kérdezed meg tőle, hogy csinálja magának, mi a jó, hova nyúl, mit gondol közben, stb, stb, stb. Lehet, hogy sokkal többre jutnál vele akkor is ha egy lassú és nehéz folyamat lenne míg rájönnél hogy lehet neki valódi élvezetet szerezni.

2015. febr. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!