Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális, ha a páromat nagyon szeretem pátyolgatni? (f)

Figyelt kérdés

Pár napja kiment a bokája. Betartatom vele az ágynyugalmat, segítek neki felállni az ágyból, ha úgy van, kenegtem a lábát, stb. Előtte vérvétele volt, a helyére aznap én tettem vizesruhát, meg is pusziltam. Még hasonlókat képzeljetek el.


Nem arról van szó, hogy nyámnyila, anyám asszony katonája lennék. A munkám nagy része fizikai munka, amit szeretek. Nem pánikolok be, ha a körmömre csapok a kalapáccsal és az fáj, valamint belilul, stb.


Csupán annyi, hogy a páromat nagyon szeretem és megesik, hogy szól, vegyek visszább. Vagy lehet az is, hogy a 'nagy' korkülönbség miatt van ez (25 év)?


2015. febr. 17. 23:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Teljesen tökéletes. :)

Én is ilyen vagyok.

18F

2015. febr. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez aranyos :)
2015. febr. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sztem nem ettol lesz nyamnyila vki, szoval nem ertem, h miert irtad bele.
2015. febr. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is szeretnék egy ilyen pasit, legalább végre elkészülne a beépített szekrényem, és ágyba kapnám a reggelit...Ha még ráadásul 25 évvel fiatalabb lenne nálam ...:-))
2015. febr. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem megalázó, ha egy kis sérülésből, vagy főleg egy vérvételből ekkora ügyet csinálnak pláne "betartatnak" dolgokat mintha kisgyerek lenne az illető. A barátnőd valószínűleg nem életképtelen. Ha te nem vagy nyámnyila, akkor miért vislekedsz úgy a pároddal mintha az ő lenne? Csak mert ő nem férfi? Én biztos nem bírnám ha így viselkedne a párom, ugyanis az ilyen dolgokat röhögve bírom ki (meg a kalapácsot is ha épp úgy alakul, 2015 van, nem az őskor). Nincs azzal semmi baj ha ilyen vagy, van akinek ez kell, de ha a párod is szól, hogy vegyél vissza, akkor az azt jelenti, hogy neki sem tetszik.
2015. febr. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
25 év korkülönbség az azért nem semmi. Én most már több, mint fél éve élek 13 év korkülönbséggel egy párkapcsolatban, és voltak emiatt problémák, meg is oldottuk, de nem volt könnyű. Nekem is volt egy ilyen párom, amilyen most te vagy és egy idő után az idegeimre ment, akármennyire is jól esett, a sok kemény év után. A mostani párommal sokkal jobb, mert gondoz ha beteg vagyok, de valahol mégsem, mert nem pátyolgat. Amikor lázas voltam, és nem vitte le a gyógyszer, azonnal a hűtőfürdőbe vitt, akárhogy is kiabáltam. Tényleg szörnyű volt, és utána még több szurit is kaptam tőle a karomba. És ő csak annyit mondott, hogy muszáj. De végig mellettem volt. Mióta csinálod ezt a barátnőddel? Lehet, hogy ez már sok idő múlva már nem így lesz..
2015. febr. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!