Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő után normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után normális lefeküdni a párotokkal?

Figyelt kérdés

4 hónapja vagyunk együtt barátnőmmel, én pár hét után akartam, de akkor azt mondta szerinte még korai. Azóta csak pettingelünk. Ez normális? vagy már időszerű lenne ? Én nagyon kívánom már, lehet türelmesebbnek kellene lennem ?


ő 16, én 18


2015. febr. 18. 08:27
 1/9 anonim ***** válasza:

16 éves, könyörgöm... még az is normális lenne, ha másfél év után jutnátok el oda. Ne akarj egy ilyen dolgot siettetni.

20/L

2015. febr. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha már volt előtted fiúval, akkor lassan szerintem időszerű lenne. Amennyiben szűz még, akkor biztos várnod kell még pár hónapot is akár.
2015. febr. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Lásd be, hogy te 18 éves férfi vagy nem meglepő módon erős szexuális vággyal ő meg egy 16 éves szűz tinilány. Az ilyenek évekig el tudnak kotlani egy szex kérdésen. Értsd meg: egyáltalán NEM felnőtt nő aki már frankón tud dönteni a nemiségéről. Ez még a "járunk/nem járunk/eléggé szeret" kotlós korszak :)


Kényszeríteni nem tudod és nem is szabad. Ezzel számolni kell ha ilyen lányokkal kezd az ember. Ha teljes értékű felnőttekre jellemző párkapcsolatban gondolkodsz a szűz tinilány NEM játékos kategória.

Fogadd el és várd ki.

2015. febr. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én 16évesen jöttem össze egy 22éves sráccal,8 hónap után feküdtünk le(szűz voltam).Azótta a vőlegényem lett... :)
2015. febr. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én 16évesen jöttem össze egy 22éves sráccal,8 hónap után feküdtünk le(szűz voltam).Eltelt 4 év.Azótta a vőlegényem lett... :)
2015. febr. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
jajj bocsi a 2 válaszért. meghibbant a telefonom..:/
2015. febr. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

16 éves volt az első barátnőm. Én 18 éves. Mindketten szüzek voltunk.


1,5 hónap járás után feküdtünk le úgy, hogy már a második találkozásunk idején a bugyijában matattam és 1 hét után kinyaltam a punciját.


Pedig egyikünk sem volt az a hatalmas férfi/nőfaló. Hogy két ember milyen hamar szexel egymással, egyrészt attól függ hogy mennyire vonzódnak egymáshoz, másrészt hogy mennyire prűdek/nem prűdek.


21/F

2015. febr. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nálunk is gyorsan mentek ezek a dolgok, de utána befékezett.
2015. febr. 18. 14:17
 9/9 anonim ***** válasza:

Adj neki még 2 hónapot.


De azt úgy, hogy közben rendesen próbálkozol nála a dologgal és sokszor szóba hozod. Ne csak úgy, hogy várod hogy majd ő azt mondja hogy akarja. Legyél aktív.

2015. febr. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!