Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak hogy a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy a párom testvérével jobban kijöjjek?

Figyelt kérdés

Alapból én egy csendes lány vagyok, aki a szűk baráti kör előtt tud csak feloldódni és idő kell nekem amíg a bizalmamba férkőzik valaki, annyira hogy jól tudjak vele beszélgetni és ellenni.

Mostanában egyre többet megyek a barátomhoz, aki 21 éves és van egy 18 éves húga. Ő kicsit ilyen nemtörődöm stílusú,suliba aludni jár be már bukott is, kocsmába járós a haverjaival,de idáig ezeket leszámítva szimpatikusnak tűnt mert dúrvább dolgokat nem csinál.

Én viszonylag,mások szerint nyugodt jellemű vagyok, tanulok,megyek egyetemre érdekelnek a komolyabb dolgok, szeretek olvasni,filmezni,fotózni imádom a természetet nem szeretem a züllöttséget, nem cigizem és nem vagyok az a nagy társasági ember.Dióhéjban.


Próbáltam a lánnyal megtalálni a közös hangot de nem működik,már lassan fél éve.

Ami a rosszabb,hogy egy szobája van a barátommal,mert kisebb tömbházban laknak.Így amikor oda megyek köszönök,megkérdem hogy mit csinál és ennyiből áll a beszélgetés...Ha épp eszik valamit megkínál és kész. Semmi más téma nem volt.Általában olyankor öltözik és megy el otthonról,de van hogy odamegyek és 1-2 órát még otthon van,olyankor berakunk egy filmet ő meg elvan mellettünk,gépezik.Ilyenkor kényelmetlenül érzem magam,mert zavarni sem akarom őt.

Vagy ha hazajön és én a barátommal épp akkor hülyéskedünk az ágyon akkor is ciki,mert meglát félmeztelenül vagy kócos hajjal amiből már következtet hogy mi volt ott....

Úgy érzem az én hibám amiért nem alakult még ki jobb viszony köztünk,lehet túl zárkózott vagyok vagy nem tudom miért van ez.Rajta se látom hogy nyitna felém.

Mi a megoldás? 18L


2015. febr. 18. 13:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ha ő inkább züllős , bulizós csajszi te meg nem, akkor eleven nincs közös és nem valószínű hogy valaha is barátnők lesztek és együtt fogtok szórakozni.

Valószínűleg ezért is lép le hamar egyik mert hogy ne zavarjon a másik meg ha nem is beszélgettek minek maradjon.

Kérdezz tőle, max nem válaszol, és egyből lejön neked mi a dörgés.

Kérdezd a saját életéről, milyen volt a buli, mi volt, zene stb...

2015. febr. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 PearlDiver ***** válasza:
Csináljatok közös programot, akár társasjátékozást, vagy ilyesmit. Nem csak beszélgetéssel lehet oldani ezt a helyzetet.
2015. febr. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!