Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gonosz dolog valakinek a testvérével összejönni?

Figyelt kérdés
Ő megadja azt,amire vágynék,és nem hanyagol el úgy,mint a barátom. Benne megtaláltam az igazi szeretetet,amit sajnos az öccsében nem. :/ és kölcsönös..
2013. nov. 22. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem gonosz max fura.

kérdés ők tesóként hogyan élik majd meg.

2013. nov. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


A kérdés címe:Miért lett ennyire ideges amikor megtudta, hogy megdugtam a húgát?

Szerintem kérdezd meg őt :D

2013. nov. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
hát eléggé... de ha tényleg szeretitek egymást.. persze ha csak 17 körül vagytok és enm életetek szerelme akkor igen... de nem annyira
2013. nov. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy nem lesz hosszútávú, örök szerelem belőle...


Mondjuk elvből én biztosan nem kezdenék semmibe a testvérem (volt) párjával... Akkor se, ha úgy érzem, ő az igazi... Ennyire azért szeretem a testvéremet.

2013. nov. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én baráti körömben veszett össze két testvér egy fickó miatt. Nagyon sokáig csak veszekedtek, utána megint csomó ideig egymáshoz sem szóltak. Még jó, hogy mindketten normálisan, és kibékültek végül, több mint egy év után. Sajnos nem minden testvérpár ilyen, akikről írtam, nagyon szoros kapcsolatban álltak egymással, gyakorlatilag legjobb barátnők is voltak, még az anyukájuknál is jobban szerették egymást. Ha a két fiútestvér nem ilyen, akkor lehet, hogy úgy összevesznek, hogy többet nem is beszélnek egymással. Az is lehet, hogy végül két szék közül a padlóra csücsülsz. A potenciális végkifejletek közül több a rossz, mint a jó. Mérlegelj, és okosan dönts! Azt is vedd figyelembe, hogy az érzelmek, bármilyen mélyek, elmúlhatnak.
2013. nov. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!