Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem a párom testvérével való helyzetet?

Figyelt kérdés

A párom bátyja és köztem a kezdetektől érdekes a "viszony". AZ Anyukája nagyon szeret, az Apukája is a páromnak, sőt még a bátyja barátnője is, de a bátyja elég furcsa.

SOse néz rám, sose beszél hozzám, direkt észrevettem, ha mond valamit mindenkire ránéz csak rám nem, amit már említettem a páromnak is, hogy elég furcsa.

Ha viccelődni kezd és reagálok rá tök jó, de ha nem akkor megint az van, hogy direkt nem néz rám.

Múltkor volt az, hogy láttam, hogy addig nézett, amíg nem néztem rá, utána egyből elnézett.

Van párja, így nem hiszem, hogy tetszek neki, viszont kezd egy kicsit kínos lenni, amikor mondjuk hárman vagyunk(párom a bátyja és én), és így viselkedik.

Kérdeztem már a páromtól, mondta, hogy nem tudja miért ilyen.

Szerintetek mi lehet a háttérben? Hogyan kellene kezelnem?

Mielőtt írnátok, nekem nem tetszik, szimplán kínos szokott lenni, hogyha akármit csinálunk közösen olyan furcsa a légkör, és így én se tudok felszabadulni amit a párom is érez. Olyan mintha nem tudnánk hogy kezelni a másikat.

Múltkor vett nekem egy névre szóló kólát, és a párommal adatta át.

Vagy sokszor van, hogy ad pénzt hogy a párom vegyen nekem valamit. Vagy csak nekem fura a helyzet?


2015. febr. 17. 22:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Saját magától fél!


Bejössz neki.

2015. febr. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Linó03 ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz, szerintem is bejössz neki, csak fél megnyilatkozni, vagy közben az is ott van a fejében, hogy neki is van párja, és neked is...
2015. febr. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem csak Neked fura. A nője mellett Rólad ábrándozik. Lehet, már csak azért van a csajjal, hogy ne legyen furcsa, hogy egyedülállóként sokat van veletek.. mert ez lenne a következő lépés.

Attól hogy van párja miért ne tetszhetnél neki? Hogy jön össze a kettő?

Ha a barátnőjét kedveled akkor fogd vele szorosabbra a kapcsolatot és utána dícsérd meg többször is a család előtt valamiért (ami valóban dícséretre méltó rajta, nem üres bókra gondoltam).


Elejthetsz néhány olyan mondatot, hogy milyen lúzer az X, aki a nagyobb családjából választott valakit. Miért nem tud ismerkedni idegennel?


Amikor együtt vagytok még jobban fejezd ki a szeretetedet a párod iránt. Arc vagy kéz simogatás, bújás, stb. és őróla is csupa jót mondj, hogy mennyire örülsz, hogy elintézte/megcsinálta/jó tulajdonságát, beszélj arról, hogy képzeled vele a jövőt, stb. Persze nem kell hirtelen nagyon nyálasnak lenni.


Igy észre fogja venni a sógor, hogy nem nyerő. Egyszerűen zárd ki azoknak a köréből akik szóba jöhetnek Nálad. Ha néz ne nézz rá. Nehéz, de meg lehet tenni.


Amúgy légy jókedvű, vidám mint máskor és ne engedd, hogy zavarba hozzon.


Nem kell ebből harag a két testvér között, tehát minden vádaskodás nélkül mondd el a barátodnak, hogy szerinted mi történik és nem szeretnél belőle konfliktust, nem vagy vevő, sőt zavar téged.



Velem a sógornő csinálta meg egyszer, hogy családi összejövetelen tolta a mellét a páromnak, aki kinevette én meg csak bújtam a páromhoz, meg mondogattam hogy szerettem, simogattam az arcát, az ölébe ültem és annak ellenére, hogy nem vagyok biszex nézegettem én is a kidüllesztett melleit. Utána egy évig nem jött a csaj családi összejövetelekre. Nehéz úgy, hogy mindenkivel jó viszony maradjon. Remélem Neked sikerül.

2015. febr. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!