Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az ilyen ember lehet skizofrén?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen ember lehet skizofrén?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel együtt dolgozunk.Együtt voltunk egy pár hónapig, de igazából nem ugy alakult amire én gondoltam, és vége lett.

Jó ez igy nem teljesen igaz,mert volt h találkozgattunk.

Közbe neki is lett barátnője, de az a gáz hogy ugyan ugy akart talizni,stb. Az elmúlt egy két hónap nagyon rossz volt, folyamatosan piszkált, néha ugy beszél velem mint a kutyával, ha nem úgy mosolygok ,beszélek vele ahogy kell.Illetve szerintem azt várja hogy mikor hivom el, és mivel én nem foglalkozok vele folyamatosan cseszeget.

Hétvégén már nagyon nem birtam, belémkötött, még az irodába is be kellet menjek,mert egy semmiség miatt odament a főnökhöz, de azok csak hallgattak semmit nem mondtak, csak h kerüljük egymást.Na innentől én még köszönni sem köszöntem neki, kerültem ahogy tudtam.

Erre tegnap mintha semmi nem történt volna,köszön, elvágtam a kezem,jön oda h bekösse, kérdi h utálom még? meg ilyenek? egyik pillanatban mint egy nem normális, másikban meg eljátsza kedves embert.

De tökmindegy mert jövöhét után új munkahelyem lesz már felmondtam.

Nem tudom tovább elviselni ahogy megaláz, ahogy beszél,és nem tudok mit tenni ,mert feljebb van mint én.

És ez nem az első hogy ilyen .


2015. febr. 19. 13:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
a skizofrénia még mindig nem a több személyűséget jelenti. A skizofrén ember nagyon durván hallucinál mindenféle dolgokat.
2015. febr. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

a skizofrénia nem többszörös személyiség.

a hangulatingadozása utalhat pszichés problémákra, de nem feltétlenül az.

2015. febr. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Lepj tul rajta, hiszen ugyis uj munkahelyed lesz! Jobb az ilyet gyorsan elfelejteni!!
2015. febr. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
ja oké akkor nem az, de akkor sem normális ahogy viselkedik.
2015. febr. 19. 13:37
 5/11 anonim ***** válasza:

[link]


Ha illik rá amit ott leírtak, akkor lehet h az..

2015. febr. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

és a szteroid okozhatja?azt megtudtam hogy csinálja,tabletta injekció..

Persze túl lépek rajta, csak szerettem ott dolgozni, és sokat agyaltam mit tegyek menjek vagy ne.

De mindig ez van, hogy egy ideig jó, aztán belém köt,bánt,én meg pont nem az az ember vagyok aki figyelmen kivül hagyja.

2015. febr. 19. 13:39
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem amint az új munkahelyedre kerülsz,tiltsd le a telefonszámát is, nehogy zaklasson!!!


Egyébként benne van az is, hogy skizofrén, de valami pszichés baja tuti van!Messziről kerüld el az ilyen embereket....

2015. febr. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Előző válaszolóknak: skizofréniának több fajtája van, és az is lehet hogy csak nagyon az elején van.


Nem kizárható, de az is lehet hogy csak szimplán játssza az agyát.

2015. febr. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
borderline személyiségzavar nézz utána
2015. febr. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9. szerintem sem te sem a kérdező nem találkozott még skizofréniával, se borderline szindrómával. amit az interneten olvasol, az bullshit.
2015. febr. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!