Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanácsokat szeretnék kérni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsokat szeretnék kérni, eléggé "paranoiás" lettem ez miatt. Hogyan léphetnék túl ezen?

Figyelt kérdés
Szóval nyáron egy bizonyos városban dolgoztam, lakhelyemtől kb. 400 km-re, mikor is az akkori barátom szakított velem (máig nem tudom, hogy miért, azóta se beszélünk és nem is beszéltük meg, hogy miért)Most vissza kellene térnem abba a városba és őszintén szólva rettegek ettől, utálom azt a helyet, amit átéltem ott és nem tudtam semmit csinálni, hogy ne szakítson velem, tudom ez nem a hely hibája de mégis ez lelkileg nagyon megviselt. Hogyan léphetnék ezen túl?
2015. febr. 19. 14:18
 1/4 A kérdező kommentje:
Egyedül voltam ott, senki nem segített, se barátnő, se család!
2015. febr. 19. 14:20
 2/4 anonim ***** válasza:
túl kell lépned a szakításon,és a jövőbe nézni,ahogy te is írtad nem a hely miatt van,hanem mert nem tetted még rendbe a dolgokat,az csak egy város,tartogathat még szép dolgokat.
2015. febr. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is utálok helyeket,ahol rossz dolgok történtek :) Lassan túl lehet lépni : nem ugyanabba a házba/lakásba költözni,vagy ha ez kivitelezhetetlen,más utakon járni.Ha eddig balra mentél inkább,menj jobb kéz felé.Más élelmiszerboltba menni,más postára,sorolhatnám.Nem beszélni azokkal,akik akkor az életedben voltak,más ismerősöket szerezni.Új dolgokat csinálni,programokra járni.Én ezeket csinálom kb.,mert a várost kénytelen vagyok most elviselni,nincs tervben költözés.Nekem ez bejött.Eddig 100%-osan utáltam a várost,most csak 50%-osan :)
2015. febr. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk önuralom?
2015. febr. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!