Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan léphetnék túl, ezen a...

Hogyan léphetnék túl, ezen a sorozatos rossza dolgokon? Tanácsokat szívesen elfoganék! 21/L (orvosi gigszerek. )

Figyelt kérdés

Minden tavaly november végén kezdődött! Egy este erősen elkezdett fájni a fejem,azt hittük a párommal,hogy biztos a fogamzásgátlótól van, mert előtte 6 hónapig szedtem mást, és novemberben váltottunk! Másnap elmentünk a körzeti orvoshoz, hogy nagyon fáj a fejem meg szédülök, adott egy injekciót, és mondta h migrén! Rá 2 nap múlva visszamentünk, hogy nem akar szűnni, beutalt a neurológiára (ahova csak 2 hét múlva lett volna időpont, ha egy ismerősöm nem dolgozna ott), elég rossz lett a fizikális vizsgálat eredmény, elküldtek kopony ct-re! Fel kellet mennem az osztályra, vért vettek,branült szúrtak, és mondták, hogy üljünk le majd szólnak ha kell menni ct-re (ez volt 10 órakkor) 2kor kellett menni, majd vissza az osztályra ahol szintén ültünk még 3 órát, majd este 6kor mondták hogy adnat egy infúziót feküdjek le, hagyták hogy olyan rosszul egész nap üljek! Nagyon későn jött meg az eredmény, és aneurizmát mutatott, gerinccsapolást csináltak, hogy nem-e vérzik! Hál istennek nem volt vérzés! Majd megint ültünk egy csomó időt más dokinál, időpontot kérni, agyi érfestés akart csináltatni (DSA), de csak január 10-re adott időpontot! Úgy telt el az egész karácsony, hogy állandóan rettegtem mikor kapok agyvérzést! megcsinálták a DSA-t az is negatív lett! Utólag kiderült, de én már korábban is gyanakodtam rá, hogy lehet pszihés okból fája a fejem, de hogy az első CT pozitív lett menni kellett tovább, és mindt utólag kiderült, hogy false pozitív volt a ct, 1000 esetből 1, van ilyen, rittig én voltam az! Asulit közben ott kellett hagynom, (ápolónak tabultam, utolsó félévem volt) mert egyszerűen nem tudtam bemenni a klinikára! Azóta pszichiáter kezel, első kezelés nem sikerült, most kezdünk másikat, cipralex, medozepam! Remélem sikerül! Közben eléggé elszigetelődtem, nem megyek itthonról sehova, csak a házimunkát csinálgatom!És a legrosszabb hogy a fejem még mindig fáj. Már barátom is kezd kikészülni, hogy ilyen vagyok, annyira sajnálom szegényt! valami tanács, vagy elég egy kis "írás" az is sokat jelent!

Köszi, hogy elolvastad


2012. febr. 23. 16:51
 1/2 A kérdező kommentje:
A kedvemet az semmilyennek mondanám,se rossz se jó! annyira szeretnék meggyógyulni,de annyira nagy kudarc számomra hogy nem tudtam befejezni a sulit! A párommal meg ezért is nehéz, mert együtt élünk már 1 éve, és sajnos több rosszat éltünk már át mint jót!
2012. febr. 23. 17:09
 2/2 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Biztosan meg fogsz gyógyulni. Valóban elég nagy kanyarral találták meg a semmit. Nem vigaszként mondom, de a feleségemnél áttétes rákot diagnosztizáltak, Győrben. A végén derült ki, hogy az orvos, aki a CT-t csinálta, helyettesítő orvos volt, a CT felvétel meg képhibásra sikeredett. Azonnal kemót kezdtek vele, amiből az első adag majdnem elvitte, így le kellett állnia. Valójában semmilyen kezelést nem kapott. A 3. hónap után megismételt vizsgálatok nyomát sem mutatták semmilyen daganatnak. Ennek most 8. éve. Gyógyulj meg. A sors fintora, hogy ápolónak tanultál. Ja, a feleségem laboráns.

2012. febr. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!