Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális? Mindig is így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? Mindig is így volt és lesz?

Figyelt kérdés
Már lassan 3 éve együtt vagyunk a barátommal és már olyan ritkán szokott keresni. Hétvégente szoktunk találkozni és ennyi. Régen, a kapcsolatunk elején, mikor még tartott ez a fellángolás stb. akkor mindig keresett, mindig igényt tartott rá, hogy beszélgethessen velem... Mindig elmondta, hogy mennyire szeret, mennyire szép vagyok stb... Én mindig is a realitás talaján álltam, gondoltam, hogy nem lesz ez mindig így, de engem ez annyira szíven üt... :/ Régen állandóan ő keresett meg minden, most meg alig-alig... 7vége előtt ír nagyjáb, hogy na akkor talizunk? Szokta persze most is mondani, írni hogy szeret, meg nem is az hogy nem érezteti velem, de kicsit elhanyagolva érzem magam... :S Főleg, hogy egy suliba járunk és a kezdetek óta soha nem is keresett ott meg, hogy láthasson.. Az elején még megvárt suli után, dehát most persze az is benne van a dologban, hogy mindkettőnknek vannak elfoglaltságai, de fáj, hogy nem tart igényt rám... Annyira hinnék az örök szerelemben, de sajnos elhiteti velem hogy nincs... :S Úgy érzem, hogy csak megszokásból van velem. :( Én nem erre vágyom, nem akarok megszokás lenni. Én kalandokra, új dolgokra vágyom... És vele... de nem értem miért múlik el mindig az emberekben ez az érzés? vagy én látom rosszul? Én nagyon szeretem, szerelmes vagyok, de szerintem bárki lennék, és ő is bárki lenne, nem tartana nála ez az érzés 3 évnél tovább... :S
2015. febr. 19. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:
igen
2015. febr. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A legtöbb ember ilyen ... Mondjuk nekem furcsa ... és igénylem a párom, sokkal hosszabb (táv)kapcsolatban is a napi kommunikációt igényeltem (Skype, /szex/cset, levelek).
2015. febr. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
normális, nem lehet mindig egy akciófilmbe lenni.
2015. febr. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez már nem normális,úgy el van laposodva az egész,ahogy csak lehet.Ha szereted még talán tegyél egy próbát a megmentésére,de én a helyedben már lehet ezt is kihagynám,mert semmi érdeklődést nem mutat irántad.
2015. febr. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!