Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem lesz folytatás, mert túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lesz folytatás, mert túl normális vagyok?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel első randin minden jól alakult.

Még utána is tartottuk a kapcsolatot és minden rendben volt. Egy ideig nem írt, gondolkodtam rajta, hogy az ünnepek miatt van ez így, biztosan.

Most értesített, hogy mégse vagyok az esete. Legyünk csak barátok.

Azt mondta azért, mert túl okos és normális vagyok.


És én még mindig nagyon-nagyon szeretem természetesen.


Ebben az évben annyi-de annyi rossz dolog történt velem, az élet minden területén. Azt hittem, hogy végre lesz valami kis örömöm, de sajnos nem.


Mit tennétek, hogy kicsit jobban érezzem magam?

(nem, nem kezdek most rögtön csajozni)


Aki valami minősítést, vagy kiokatatást szeretne írni, köszönöm nem kérem.


2014. dec. 30. 11:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Jajj életem, engem meg azzal a szöveggel dobtak vagy 3x, hogy tökéletes csaj vagyok, de!!!


Bullshit az egész, valami nem tetszik benned neki és nem meri megmondani. Ha rinyálsz neki, hogy de mondja meg mi az, akkor se fogja. Így jártál, vannak emberek, akik röhejes dumával képesek csak szakítani. Az élet szivás, törődj bele.


Azóta lett barátom, aki szerint tökéletes vagyok, és ezért is van velem. Remélem érted a lényeget.

2014. dec. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"Most értesített, hogy mégse vagyok az esete. Legyünk csak barátok.

Azt mondta azért, mert túl okos és normális vagyok."

Nem akarlak elkeseríteni, de nem ez állt a háttérben. Nem azért nem kellettél neki, mert túl okos és normális vagy, hanem egyszerűen nem tudott rád férfiként tekinteni, hiányzott belőle az az érzés, hogy "Na, ez a férfi kell nekem, mert Ő...!".


És sajnos ebből nem lesz semmi sem már. Azzal pedig, hogy csak barátok maradtok, a te lelked fog tovább fájni. Szerintem nem jó ötlet.


17/L

2014. dec. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Pálinka, sör, egy pár napig.

Aztán szedd össze magad és keress mást.

Ha okos, művelt, és normális vagy nem hiszem hogy nem találsz mást.

2014. dec. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Noren1989 ***** válasza:
Nyugodj meg. A legtöbb intelligens pasi, aki érzelmileg nem nulla, legalább egyszer jár így. Fogadd el, de hagyd a csajt a viharba, lelki lábtörlőnek legyenek ott a barinői ;) H mit tudsz tenni, h jobban érezd magad ? Maszti, kimerítő maszti, más emberek, elvárások nélküli ismerkedés.
2014. dec. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Olcsó kifogás a kislánytól, de hidd el nem akart bántani.

Tíz év múlva meg majd veri a fejét a falba...

2014. dec. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Szerintem se jó ötlet. Dehogy keserítetek el. Aki intelligensen leírja a véleményét, az nem gond.


Az lehet, sajnos. Kívülről valóban nem vagyok olyan férfias, belülről igen és a hangom alapján is, de ebbe ne menjünk bele!

2014. dec. 30. 11:12
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, miért gondolod így, hogy 10 év múlva bánni fogja?
2014. dec. 30. 11:14
 8/8 anonim ***** válasza:

"Azt mondta azért, mert túl okos és normális vagyok."

Hallod, ez egy nagyon rossz indok. Ha te tényleg ilyen srác vagy, akkor valószínűleg egy értelmesebb lányt fogtál ki, akinek nem az a baja, hogy túl okos és túl normális vagy. Tuti, hogy más oka van, csak nem akart megbántani, pedig az emberek jobban értékelik az őszinteséget még akkor is, ha az kegyetlen.

Vagy pedig a csaj önértékelési problémákkal küzd, és tényleg túl jónak talál magához. Pedig szerintem ha valaki kifog egy olyan embert, aki "túl jó" hozzá képest, akkor annak épp hogy örülnie kellene.

Veled tuti semmi baj nincs :))

2014. dec. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!