Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem lesz furcsa ha lesz egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lesz furcsa ha lesz egy "normális kapcsolatom"?

Figyelt kérdés

Eddig 2 srác volt az életemben, viszont rákellett jönnöm, hogy igazából mindketten jól játszották magukat, igaz én is hibás voltam, nem vettem komolyan a jeleket. Szóval sosem volt még részem úgy igazán kölcsönös nagy szerelemben. És belegondolva furcsa lehet majd az, hogyha olyannal jövök össze akivel nincsenek gondok, akik pl. szexnél nem engem hibáztatnak amiért nem tudok elélvezni, vagy nem siettetnek, stb..ahol tényleg minden kis apróság számít és örömet okoz..

21/L


2015. jan. 28. 16:12
 1/3 anonim ***** válasza:
A jóhoz hidd el könnyű hozzászokni! :D
2015. jan. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem lesz baj.. viszont az "akivel nincsenek gondok".. ilyen nincs. Persze nem olyanok lesznek mint az eddigiekkel, de a "mézeshetek" után mindenkivel vannak. Csak akivel kölcsönös a szeretet azzal megoldjátok.
2015. jan. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Számomra hihetetlen hogy léteznek ilyen kapcsolatok... Hál isten soha nem voltam ilyen "szerelemben" senkivel. Nem is értem másik miért teszik.
2015. jan. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!