Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok, ti milyen gyakran...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti milyen gyakran mondjátok a párotoknak, hogy szeretitek?

Figyelt kérdés

Kb. 4 éve vagyunk együtt a párommal és talán, ha évente egyszer mondja, hogy szeret. Amikor megkérdeztem, azt válaszolta, hogy nem érzelmes fajta. Nem kérdezgetem gyakran, talán legfeljebb 3x kérdeztem meg összesen, amióta együtt vagyunk. Olyankor kértem is, hogy mondja, mert nekem jól esne, mert bár érzem, hogy szeret, azért még mindig beleborzongok, ha kimondja :) Sok más mellett, ebbe is. De hiába kértem, ő nem mondja :( Legutóbb, amikor kérdeztem, hogy miért nem mondja, akkor azt válaszolta, hogy miért karom felidegesíteni :( Egyébként nincsenek gondjaink, csak kíváncsi vagyok, hogy más pasiknál ez hogy működik :) Tudom, hogy sokan úgy gondolják nem kell kimondani minden, mert lehet érezni, ha valaki szeret. Én azért még is kíváncsi lennék, hogy másoknál hogy van ez :) Tehát nem vagyok megőrülve azért, hogy halljam, csak jól esne .

Köszi előre is a válaszokat!

28/N


2013. nov. 2. 00:49
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
en 1x elmondtam,es ha valtozik akkor szolok..
2013. nov. 2. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 Unvisible ***** válasza:
nincsen xd
2013. nov. 2. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:

1# úgy mint az öreg székely igaz ?


én a lány barátomnak mindennap mondom ha találkozunk, a páromnak nem.. mert nincs.

2013. nov. 2. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
#1 detto
2013. nov. 2. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Soha!
2013. nov. 2. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
#1 hat nem vagyok oreg,de attol meg szekely vagyok :P
2013. nov. 2. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Lehet a barátnőm vagy.. mintha őt hallanám....
2013. nov. 2. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Nem vagyok a barátnőd :D
2013. nov. 2. 00:57
 9/29 anonim ***** válasza:
Jobb kéznek naponta 2x, bal kéznek napi 3x (ezzel verem xdddd)
2013. nov. 2. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Szerencsés vagy, hogy mindkét kezeddel tudod csinálni :D
2013. nov. 2. 00:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!