Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit csinálnátok lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok lányok?

Figyelt kérdés
A párom éjjel-nappal dolgozik, semmi szabad ideje. Ha épp szabadnapos akkor is bevállal valami munkát. Így nagyon keveset találkozunk. De ha felhozom ezt a témát , megsértődik...
2015. febr. 20. 13:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha ez belátható időn belül nem fog változni, és nem is akar tenni érte, karriert helyezi a szerelem elé, meg a pénzt, akkor előbb-utóbb úgyis ki fogsz szeretni belőle, mert hanyagol. Az már csak rajtad múlik, hogy meddig bírod, de ha nem tudod megbeszélni vele, ez a kapcsolat halálra van ítélve.
2015. febr. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Captain Frájer ***** válasza:

22 éves srác vagyok, de elmondom a lehetőséget:


Vagy nagyon gyűjt valamire, amire vágyott. Ez megeshet, ha célunk van, mindent rááldozunk


Vagy pedig nem szeret időt tölteni veled, de nem akar szakítani, mert kényelmes, hogy ott vagy az életébe. Ez is egy opció. A munkába "menekül" csak, hogy ne legyen veled.


Mint férfi ember én azt tanácsolom, hogy ülj le vele beszélgetni és szemtől szembe mondd el, hogy hiányzik neked, mi az oka, miért teszi ezt. Ha nagyon kifogásokat mondogat, akkor tedd fel az ultimátum kérdést: nem lenne jobb mindkettőtöknek külön-külön? Neked biztos, mert kereshetnél valakit, aki érted él, ha ő meg kényelmetlenül érzi magát melletted, akkor "szabadulhat".


Elnézést a velős fogalmazásért, de neked a legjobb érdeked, hogy megtudd egyenesen, hogy mi a gond. Lehet pesszimista vagyok, de férfi...Tudom, hogy miért lehetünk olykor ilyen barmok.

2015. febr. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha dolgozik akkor miért izélgeted? Ha a haverokkal lóg heti 3 napot azért sem kellene. Vagy elfogadod vagy tovább lépsz.

Dolgozik. Azt csinálja, amit egy pasinak tennie kell. Te meg biztosítsd Neki a nyugalmat. Ha nem tudod akkor meg fog sértődni, valószínű joggal, mert gondolom érted IS dolgozik.

Ha veled lakna akkor még a cipőjét/csizmáját is lehúzhatnád a lábáról miután ruhástól eldőlt az ágyba. Csináltam úgyhogy tudom milyen.

2015. febr. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!