Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért más lányokkal beszélgetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért más lányokkal beszélgetek?

Figyelt kérdés
Van barátnőm, mégis szeretek más lányokkal is beszélgetni, idegeneket megismerni. Soha sem csalnám meg... de mégis feldob, ha más lányok is érdeklődnek utánam. Ha rákérdeznek megmondom, hogy van barátnőm... baj, hogy ezt csinálom?
2015. febr. 20. 14:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Ugyanilyen vagyok, csak lányban, szerintem semmi baj nincs ezzel. Én is szeretem a barátomat és nem kéne senki más, mégis szeretek beszélgetni. Az ember szociális lény, szüksége van erre.

Sajnos itt az oldalon amint megmondom, hogy van barátom, a legtöbb srác elkezd anyázni és nem válaszol többet.

2015. febr. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló írj rám, ha van kedved
2015. febr. 20. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!