Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális az, hogyha a barátomnak még az se tetszek, ha lányokkal beszélgetek?

Figyelt kérdés

Egy éve vagyunk már együtt. Viszont vannak dolgok,amik nagyon zavarnak(nem mindig,mert sokszor nem érdekelnek,de amikor például összeveszünk,akkor elég gyakran elgondolkodok ezen).

Nem igazán vannak barátnőim.A nyarat a barátommal töltöttem és nagyon jó volt,nem is hiányzott senki különösebben az életemből.Most sem hiányzik és nem is szeretnék legjobb barátnőket meg nagyon jó barátnőket sem,csak annyit,hogy néha legyen,akivel beszélgessek.Anyumék is mindig kérdezték a nyáron,hogy miért nem megyek barátnőimmel sehova,miért nem ismerkedek és miért csak a barátomat látom magam előtt.Mindig mondtam,hogy majd kilencedikbe ismerkedek új emberekkel.

(eddig osztálytársak voltunk a barátommal,most már nem).

Ismerkedtem is,vagyis beszélgettem más lányokkal,mert szerintem az teljesen természetes és néhánnyal telefonszámot is cseréltünk.Ma amikor találkoztam a barátommal,írt nekem az egyik lány. Én nem szoktam vele beszélgetni meg különösebben iskolán kívül egyikkel se.A barátom azonnal kiakadt,hogy őt ez idegesíti s hogy én miért beszélek másokkal s milyen fontosak nekem az osztálytársaim,hogy el vagyok velük meg ehhez hasonlók.

Én nem tudom megérteni,hogy ez miért idegesíti őt.. Miért idegesíti az,hogyha lennének 'barátnőim'. Ő is mindig találkozik a barátaival(bár ő is mindig azt mondja,hogy azok nem igaz barátok,csak haverok. de nekem se lenne szükségem legjobb barátnőre.. ). Amikor ezt mondtam,akkor azzal jött,hogy ő már őket rég ismeri.De én mit csináljak,ha nekem nincsenek barátnőim(vagyis akikkel nagyon jóba voltam,már nem tartom a kapcsolatot).

És mondta,hogy ez eléggé zavar s nem is tudom megérteni,hogy őt miért idegesíti,akkor az volt a válasza,hogy szakítsak,ha nem tetszik.(amit amúgy nem gondol komolyan,ezt tudom).


2012. okt. 19. 14:51
 1/9 A kérdező kommentje:
16 évesek vagyunk.
2012. okt. 19. 14:53
 2/9 anonim ***** válasza:
Mennyi zárójel... Amúgy nem normális. Féltékenység a bizalmatlanság egyik jele, ami nem vall egészséges kapcsolatra.
2012. okt. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát ez elég durva, ez nagyon nem normális ha még ez is zavarja. Ez szerintem valami súlyos pszichés problémára utal, normális embert nem zavarná ennyire hogy lányokkal beszélsz. Volt már dolgom ilyen nem normális emberekkel, tuti hogy a barátodnak is van valami Pszichológiai betegsége. És ezek sosem gyógyulnak meg, és csak egy kínszenvedés velük egy kapcsolat. Most valószínűleg eléggé túlzásnak gondolnád hogy csak egy iylen miatt elhagyd, de nekem elhiheted, hogy csak rossz lesz vele neked. Ha máskor, másmiben is tapasztalod hogy nem egészen normális, vagy ha sokszor adódnak iylesmi miatt problémák akkor szakíts vele mindenképpen, nem éri meg szenvedni mellette, és sosem lesz jobb.
2012. okt. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A barátod kisajátít, a tulajdonának tekint, mintha nem venne emberszámba. Nagyon nem normális dolog, és szerintem te is csak azért hagyod, mert nem vagy tisztában, mit művel veled. Ha nem teszel semmit, ez csak rosszabb lesz.
2012. okt. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
de nagyon szeretem őt és ő is szeret engem,ebben biztos vagyok,mert látom rajta.. de ezt nem értem. :(
2012. okt. 19. 15:03
 6/9 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy vagy észhez tért, vagy vége. Ha igazán szeret akkor fog ezen változtatni a kedvedért.
2012. okt. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nincs is értelme, mondom, ő beteg, nem tud normálisan gondolkozni. És biztos szeret is, meg nem tehet róla. De ezen nem fog tudni változtatni, mert nem azért zavarja mert meg van győződve róla hogy rossz ha vannak barátaid. Hanem ez csak a beteg pszichéjéből ered, és nem lehet meggyőzni hogy másképp gondolja. Vagy elfogadod így és megpróbálsz vele együtt élni úgyis hogy ilyen, vagy elhagyod. De nem tudom ezzel hogy lehetne együtt élni, mert nyilván mindig lesznek és kell is legyen más emberekkel kapcsoaltod. De ez őt mindig zavarni fogja. És nincs is értelme vele maradnod, még fiatal vagy, úgysem maradnál mellette életed végéig, ne szenvedj feleslegesen, inkább keress mást. Később csak még rosszabb lesz vele.


Tapasztalatból beszélek, nekem is volt ilyen párom. Még pszichológiai kezeléssel sem igazán lehet ezen segíteni, és ő nem tehet róla hogy ilyen, de hát nem lehet vele együtt élni. De nem tartozol neki senkivel, nem kell vele maradnod, segíteni úgysem tudsz rajta.


De gondolom most úgysem fogod elhagyni egyből, de majd úgyis megmarad ez a probléma, és majd kiszeretsz belőle, megunod hogy csak szenvedsz miatta és majd szakítasz.

2012. okt. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A szeretet ölni tud.


Valószínűleg túl fiatal vagy még, hogy különbséget tudj tenni a birtokló/elnyomó és a valódi szeretet között. A barátod szerintem annyira szeret, mint ahogy én szeretem a francia krémest. Mindent megtennék érte, óvom, védem, bármit kifizetek, hogy az enyém legyen, de nem engedném, hogy más sütikkel keveredjen, hiszen az enyém, egyedül az ENYÉM!! Kalitkában akarod leélni a legszebb éveidet?


A másik, hogy a szerelm iránti vágyat sokan keverik magával a szerelemmel, és a vágyukat csak kivetítik valakire. Nem akarok ítélkezni, mert nem ismerlek, csak gondold végig.

:)

2012. okt. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem szokott olyat mondani neked, hogy "Drjáááágaságom.." ?

Tudod, ahogy Smeagol a gyűrűnek. Pedig az is egyfajta szeretet, mégis ijesztő.

2012. okt. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!