Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Exem találkozni akar az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exem találkozni akar az egyik legjobb fiú barátommal. Hónapok óta nem beszéltek. Akkor miért?

Figyelt kérdés

Van egy jó barátom 6 éve, anno exemmel összespanoltak. A szakítás után azonban nem beszéltek. Most exem megkereste a haveromat, hogy találkozzanak. Mi lehet az oka? Miért pont most kell találkozni? Vannak saját haverjai, lóghatna azokkal. Én sem keresem az ő barátait. Ráadásul van új barátom, akit nagyon szeretek, és nem örülnék, ha exem bekavarna...


20l



2014. dec. 7. 17:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem értem erre milyen választ vársz. Szerinted ismerjük az exed? Mer' ha még csaj lenne akkor lehetne mondani, hogy egy laza pipára találkoznak de így tanácstalan vagyok.
2014. dec. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"Vannak saját haverjai, lóghatna azokkal."


A barátod a magántulajdonod, vagy mi?!

2014. dec. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem a tulajdonom, csak szerintem úgy egészséges, hogy nem akar az én, az exe barátaival lógni. Pláne, hogy alig ismerik egymást. Exemnek ráadásul van barátnője, vele kellene foglalkoznia, nem az exe barátaival, akikhez amúgy sose volt semmi köze
2014. dec. 7. 17:21
 4/8 A kérdező kommentje:
Én sem találkozgatok az ő barátaival.
2014. dec. 7. 17:22
 5/8 anonim ***** válasza:
Az, hogy te nem találkozol az a te döntésed. valószínűleg csípi a barátaid és ezért akar velük találkozni. Ennyire egyszerű
2014. dec. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor miért nem kereste őket hónapokig? Meg amikor jártunk sem?
2014. dec. 7. 17:29
 7/8 anonim ***** válasza:
Le akarja nyúlni a barátaidat. Egyenként.
2014. dec. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hogyne :D majd kiderül mi a szándéka. Én türelmesen fogok várni.
2014. dec. 7. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!