Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megismerkedtem egy fiúval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem egy fiúval nemrég, már eddig is sokat beszélgettünk, amik eddig szóba kerültek, azokban egy hullámhosszon voltunk, de most?

Figyelt kérdés
Olyan dolgokat mond, hogy elvárásai egy nővel kapcsolatban, amik sok pénzbe kerülnek. Én ezeket nem tudom anyagilag állni. Most mit csináljak?

2015. febr. 20. 22:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mint például?
2015. febr. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Mi van?
2015. febr. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Fodrász, kozmetikus, drága harisnyák, magassarkúk, ilyesmik.
2015. febr. 20. 22:43
 4/15 A kérdező kommentje:
Így már érthető? Nagyon csalódott vagyok.
2015. febr. 20. 22:43
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem tudsz mit csinálni. Mond el neki, hogy neked ezekre nincs pénzed. Ha emiatt befejezi veled az ismerkedést, akkor majd találsz másik pasit.
2015. febr. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Volt már előtte is barátom, annak jó voltam így.
2015. febr. 20. 22:45
 7/15 A kérdező kommentje:
Komolyan a sírás határán vagyok, nem igaz már, hogy nem lehet egy normális kapcsolatot találni, mert mindegyikben van egy vagy több dolog, ami miatt nem klappol a dolog.
2015. febr. 20. 22:48
 8/15 anonim ***** válasza:

Ez semmi. Kozmetikusra nincs feltétlenül szükséged, fodrászhoz meg magad is eljársz párhavonta, vagy ha meg tudod igazítani a saját hajadat, elég az.


De ebből kiindulva a srác igencsak felszínes, és ő magának sztereotipikus nőt keres, a tökéletest. Vagy próbáld meg megadni neki azt, amit tudsz, nyújts annyit, amennyire képes vagy, vagy felejtsd el - és ha így döntesz, jól jártál vele, mert neki nem te kellesz, hanem valaki, akit megálmodott magának.

2015. febr. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Dobjad!

Nem vagytok egymáshoz illőek. Ennek a srácnak egy pláza cica kell, aki elköltené a kaja pénzt kozmetikusra. A pasi szülinapjára meg magának venne magassarkút, hogy "nézd drágám, de csini lett a babád".

Igazi férfi azért büszke a barátnőjére, mert természetesen szép. Illetve kevésből is ki tudja hozni a legjobbat.

2015. febr. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Ráadásul az elején pont arra panaszkodott, hogy azért nem talál párt magának, mert a nők olyan anyagiasak, és csak azt lesik, hogy mit fizet nekik a férfi, és ő aztán egy nőt sem pénzelne.
2015. febr. 20. 22:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!