Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másoknak is fárasztó kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másoknak is fárasztó kapcsolatban lenni?

Figyelt kérdés
Nèha csak ùgy èrzem leszìv ez az egèsz. A hiánya a barátomnak, az hogy tipikus csaj vagyok ès hülyesègeket látok bele dolgokba ès tùlgondolok mindent. Ezeket meg nyilván nem osztom meg vele, az aprobb sèrelmeimet pedig amik nem is biztos hogy igazi sèrelmek magamban tartani sem kènyelmes, ès fèlek is hogy nem kène de nem tudom mèg megosztani vele ezeket. Egyszerűen csak nèha hiába tökèletes minden ès nincsen problèma a kapcsolatban mèg szomorùbb vagyok mint amikor egyedül voltam.
2015. febr. 21. 00:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Engem tudod mi szív le? Anyá....

Amúgy komolyra fordítva: fogadd el magadat és a másik felet olyannak amilyen. Az hogy mit érdemes elmondani a másiknak, te érzed, számodra minek van súlya. Ha jól esik add ki magadból, ha érdekli mit érzel, meghallgat és megért. Így a végére még annyit: engedd el magad. Néha jó kicsit sodródni az árral. Azt majd kialakul minden.

2015. febr. 21. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 laptopdj ***** válasza:
Ha valami nem megy nemkell eröltetni!Tovabb kell lepni!!
2015. febr. 21. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért ezt nem nevezném tipikus csaj tulajdonságnak. Változtass a hozzáállásodon, és akkor nem fog leszívni.
2015. febr. 21. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Néha engem az lefáraszt ha csak rá gondolok :D
2015. febr. 21. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Engem nem.
2015. febr. 21. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mert hagyod, hogy leszívjon, ha kevesebbet agyalnál nem lenne ez, éld meg a pillanatot, mikor együtt vagytok és inkább próbálj meg felszabadult lenni, örülni mindennek.


Én szeretek a Párommal lenni, bár mi már együtt élünk és nagyon jó.


N

2015. febr. 21. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Először is változtatni kell a hozzáálláson és értelmetlenül nem hülyeségeket belelátni mindenbe. Másodszor ha valami nem jól működik a kapcsolatban, közös erővel változtatni kell rajta.

Harmadszor, ha végképp nem vagy boldog a kapcsolatban, ki kell belőle lépni és nem kínlódni és kínozni egymást tovább.

2015. febr. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!