Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy nálam idősebb lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Krogtipeng kérdése:

Egy nálam idősebb lányt kedvelek, lehet ennek jövője vagy nem?

Figyelt kérdés

Na a helyzet hogy meg kedveltem egy lányt aki 5 évvel idősebb nálam ez későbbiekben gondolom nem olyan nagy dolog, de én 19 éves vagyok.

Minden héten többször találkozok vele a másod állásom során és úgy látom hogy ő is abszolút küldi felém a jeleket.

A kérdés hogy ez a mai világban menyire elfogadott társadalmilag és hogy lehet e ennek hosszabb jövője?



2015. febr. 21. 09:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt te sem gondolod komolyan? FELNŐTTEK VAGYTOK MINDKETTEN és 30 alattiak.


1. Teljesen elfogadott.

2. Miért érdekel téged a társadalom véleménye szerelmed kapcsán?

2015. febr. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ez a lánytól is függ. én nem kezdek nálam fiatalabbakkal vagy velem egyidősekkel, mert a mai 20 elejei kortársaimat nagyon gyereknek látom őket és nem tudok velük mit kezdeni.

ha viszont szimpatikus vagy neki és úgy érzed, hogy lehet nála esélyed, akkor próbáld elhívni valahova.

2015. febr. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha a társadalom véleménye számít neked...egy barom vagy! És nem szereted a csajt!
2015. febr. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!