Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az gáz, ha a barátnőm idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz, ha a barátnőm idősebb mint anyukám? 21 fiú éves vagyok,3 hónapja vagyunk együtt, és nagyon szeretem. <3

Figyelt kérdés

#MILF #pedofil nő
2015. febr. 20. 14:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%

"MILF, pedofil nő"


Oké...

2015. febr. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nem,de ha így gondolkodsz meg sem érdemled!


Hagy el,állj össze egy fogamzásgátlón hizlalt,plázapitsával,mert az nem ciki a haverok előtt.


OLVASS!!! [link]



Az a gáz,hogy ezt a kérdést föltetted!

2015. febr. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Az egészséges,hetero srácok 70-80%-a irigyli a problémádat,te meg azt kérded ciki-e?


Igazi barom vagy...és valójában nem is szereted!

2015. febr. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
GÁZ GÁZ GÁZ
2015. febr. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ez gáz? NEM.


[link]

2015. febr. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
13%
Te egy f****sz vagy én 23 éves vagyok a barátnőm 41 és sokkal büszkébb vagyok rá mint ha egy buta 15-30 közötti csajom lenne utálom őket 20-asokból nekem még csak k*****vám volt (lehet ,hogy csak rossz a közeg ,de ez a tapasztalat sajnos !!! ) Szexi ésa szexben is tapasztaltabb mint a sok 20 éves sz*r !! És kívánom a csajodnak minnél előbb jöjjön rá ,hogy a 😃picike pasikája😃 egy kis p****cs !!!!!! Mert akinél valami úgy kezdődik ,hogy haver és nem úgy ,hogy pénz az egy orök vesztes !! Bizony-bizony egy vesztes kis b***z*******i vagy !!!!! És sose leszel mássss !!!!!
2015. febr. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

6os, a 20-as korosztály nevében kikérem magamnak, hogy mind kurvk lennénk! Persze te csak azokat láttad meg, de az írásodból arra tippelek, hogy nem látsz túl sokat az egódtól. Mégis hogy nevezhetsz egy 10 évet bezáró korosztály MIND kurv_nak?

Kérdező, ha szereted, nem gáz. Őszintén kívánom, hogy legyél boldog! :)

L/24

2015. febr. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha szeretitek egymást nem gáz, gondolom, azért merült fel a kérdés, mert maga a szituáció furcsa, meg feltételezem, anyukád se úgy képzelte, hogy a fiacskája barátnője idősebb lesz nála. :-) De ez még áthidalható probléma.
2015. febr. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
7-es nem azt mondtam ,hogy mind k*****a csak azt ,hogy nálam a legtöbb (mind😭😭) k**va volt !! Te 20-as vagy ,szexi , és ku**a nem !! Akkor írj nekem privibe baby !!!!!!
2015. febr. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Végül is hány év különbség van köztetek?Az mit jelent,hogy együtt vagytok?Együtt laktok vagy sűrűn találkoztok?És ki jár kihez?

2015. febr. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!