Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van párotok, akkor is előfordul, hogy magányosnak érzitek magatokat időnként?

Figyelt kérdés
2015. febr. 21. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:
31%
Igen. Ezért szoktam néha megcsalni. :( 23L
2015. febr. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen. Elég gyakran. Ha nem lenne babánk, már rég elhagytam volna.
2015. febr. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
igen:(
2015. febr. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
1. és 2. elég szomorú
2015. febr. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, mert a sok költözés miatt megszakadtak a baráti kapcsolataim és újak nemigen jöttek, vagy csak kis időre. És néha jó lenne olyan dolgokat is megbeszélni, ami nőcisebb.
2015. febr. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

5-ös, igen, én is inkább így értettem.

A párom szeret és figyel rám, de hétvégén szeret találkozni a haverjaival is, amikor csak pasis estét tartanak és senki sem viszi a barátnőjét. Na már most, én mindigis inkább fiúkkal barátkoztam, de amióta megvan a párom valahogy a többségük(egy kivételével) 'elkopott' mellőlem. Így néha nagyon magányos tudok lenni,pl ma délután amikor a párom elment tőlem egyszerűen csak kitört belőlem a sírás..

2015. febr. 21. 19:36
 7/7 anonim ***** válasza:

Értem, viszont én ezen nem problémázom, lefoglalom magam, csak néha jó lenne.


Hány éves vagy?

2015. febr. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!