Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek ez más csúnya...

Szerintetek ez más csúnya fiúval is előfordul vagy csak nekem van mákom és bírják a jellemem a lányok ezért kapok tőlük időnként szexi fotókat?

Figyelt kérdés
Például olyat, hogy a lány a saját melleivel játszik vagy csak úgy bugyiban, melltartóban lefényképezi magát és amikor dumálgatunk hirtelen átküldi nekem. Csúnya vagyok és mégis van, hogy ezek a lányok nem is tartanak csúnyának úgy bánnak velem, inkább átlagosnak vagy helyesnek tartanak néha. MOndjuk szerintem csak a kép szépít meg, mert a valóságban a lányok sosem adnak jeleket nekem, mintha ne is léteznék sőt egyszer csúfolt is egy lány, igaz ő ilyen elkényezetetett buta típusnak tűnt. Csak nem értem miért ilyen könnyű jó viszonyba lennem netem idegen lányokkal időnként és miért fogok ki perverz, magamutogatót is, ha én annyira csúnya fiú vagyok állítólag sokak szerint. Szerintem csúnya fiúnak nem szívesen küldenek lányok ilyen képeket magukról vagy tévedek? Még olyan is volt, hogy megkérte ne mutassam meg másnak a képet, szóval nekem ebből is az jött le, hogy nem feltétlen mindenkinek mutogatják magukat.
2014. jan. 14. 00:13
 1/4 anonim ***** válasza:
csak veled!
2014. jan. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 J0keer ***** válasza:
100%
tudod, most kicsit irigykedem
2014. jan. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Nem ismerem az összes csúnya fiút. Valószínű,hogy történt már ilyen. :D
2014. jan. 14. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ne higgy az internetnek.
2014. jan. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!