Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet kapcsolat szex után?

Figyelt kérdés
Elég hülyén, hangzik így a kérdés, a lényeg annyi, hogy megbeszéltük egy fiúval (már ismertem, nem vadidegen), hogy csak szexkapcsolat legyen köztünk. Eddig kétszer történt meg a dolog, de sajnos rájöttem, hogy többet szeretnék tőle. Viszont a részéről szerintem nem így van. Szoktunk beszélgetni, szokott keresni és nem csak azért, hogy mikor megyek át, hanem érdeklődik is, hogy mi van velem. Ennek ellenére nem érzem hogy többet akarna. Lehet ebből még valami? Vagy el tudom érni, hogy ő is gondoljon erre? (Légyszi kíméljetek a r*bancozástól és társaitól, tudom hogy elsiettem, a kérdés hogy helyre lehet-e hozni)
2015. febr. 21. 18:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is voltam ilyen helyzetben, egyszerűen úgy jöttem rá, hogy jobban érdeklem, hogy elkezdtem titokzatosan viselkedni, mikor nála voltam sokszor nyúltam a telefonomhoz, mintha írkálnék valakivel, fúrta is a kiváncsiság, leskelődni kezdett, azt gondolta rögtön hogy egy másik fiú. Majd elmentünk együtt szórakozni, és én flörtöltem más fiúkkal, akik rámindultak. Persze nem akartam tőlük semmit, csak féltékennyé tenni a srácot. Aztán féltékenykedni is kezdett, így rájöttem hogy fontos vagyok neki. Innen meg könnyen el lehet érni, hogy magadbabolondítsd, de nálam máshogy alakult.


Szóval azért a fiúk se mindig érzéketlen pötsök, az már jó jel, ha érdekli mi van veled, és nem csak a lyukad érdekli. Szerintem kicsit törődj vele jobban, adj mindent bele a szexben, és próbáld meg megfogni a lelkét valahogy. Ha már eléggé hozzád szokik simán lehet belőle kapcsolat.

2015. febr. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

nekem is volt már ilyen,és eleve rosszul kezdődik, ha neked kell menned hozzá. menjen el érted szépen lábbusszal/busszal/villamossal/repülővel/tankkal, vagy bármivel.

de a lényeg az,hogy szerintem hagyd még rá a dolgot, ez náluk nem egyről a kettőre megy. légy türelmes!

18/L

2015. febr. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!