Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagaljam le, ha a baratom egy paraszt?

Figyelt kérdés
Hazibuliban voltunk. Mindenki ivott csak en nem. En voltam a sofor.az egyik hazigazdanak a baratnojet hazavittuk. Negyen mentunk. A lany, a baratja, ah en baratom es en. A lany mondta, hogy koran kel, mert dolgozik, de mi azert felmentunk, ezt nem is banta. Aztan mar eltelt egy ora is, mikor a ket fiu beszelgetett valamirol es lattam, hogy a lanynak mar leragad a szeme. Mondtam, hogy jo lenne menni. Erre a baratom, aki a lany cigijet es a soret itta a lany lakasan, hogy meg maradjunk.. Nyilvan a lany baratja sem ellenkezett.. Mondtam erejesebben, hogy en menni akarok! Eltelt meg haromnegyed ora, mire felalltam es mondtam, hogy en megyek. A kocsiban, mikor hazavittuk a hazigazdat is es mar mi is hazafele tartottunk, hogy eleg bunko volt! Azt mondta ot nem erdekli az lany mit gondol/erez. Igaz, hogy akkor ismertuk meg es a hazigazda is csak dgja, de akkor is kifakadtam neki, hogy az o lakasan voltunk, az o cigijet szivtad es az o piajat ittad!! Nem erdekelte, neki lett volna kedve maradni. Most ertunk haza, masik szobaban alszom, de nem tudom?! En fujom fel?

2015. febr. 22. 01:53
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
*a kocsiban mondtam, hogy bunko volt.
2015. febr. 22. 01:55
 2/26 anonim ***** válasza:
88%

Mondjuk eleve nem egy tajparaszttal kellett volna összeállnod, de a te életed, én nem szólok bele.

Lesz ennél nagyobb és fájóbb bunkósága is, csak hogy megnyugodj.

2015. febr. 22. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Egy paraszt, érzéketlen tuskó. Csak gratulálni tudok a szuper választásodhoz!
2015. febr. 22. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Mekkora féreg. H lehetsz ilyennel együtt? lollll...

Nem érdekli mit érez, mi van vele?? Miért annyira rossz ember? Hiperszánalmas unlogikus hányás a pasid.

KIbashzott szánalmas vagy ha vele maradsz.

2015. febr. 22. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Tobbszor eszrevettem, hogy sose veszi eszre, ha mast zavar. De mindig a pianak tudtam be. Meg ha szoltam neki, vette a lapot. De hogy szova is tegye..
2015. febr. 22. 02:00
 6/26 A kérdező kommentje:
Meg ha meg azt felretesszuk a lanyrol mit gondol.. De hogy azt is leszarja en mit akarok.. Nagyon beragtam most
2015. febr. 22. 02:03
 7/26 anonim ***** válasza:
9%
Én ezt nem értem, foglaljuk össze: a házibuliból elvittétek a házigazdát és a barátnőjét a barátnőjéhez, akihez felmentetek, ott voltatok egy darabig, majd elmentetek. Most akkor mi a f.asz van?
2015. febr. 22. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Olvasd el megegyszer..
2015. febr. 22. 02:06
 9/26 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem ezt majd akkor közöld vele, ha kijózanodott. Mármint, hogy bunkó volt.

Részeggel meg vagy nagyon kedvesnek kell lenni, (tehát nem menni akarok, hanem "szivem, fáradt vagyok, légyszi menjünk) vagy nagyon határozottnak, 2 saller között, de ezt nem ajánlom.


Amúgy nem nagyon tudsz mit tenni. Ahogy olvasom ez nem egyszeri udvariatlanság, hanem ő ilyen, önző és arrogáns.

2015. febr. 22. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
0%
Az a baj, hogy a lány cigijét itta?
2015. febr. 22. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!