Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még ember aki ilyen helyzetben van?

Figyelt kérdés
3 éve vagyok együtt a barátommal. Gyakorlatilag folyamatosan megaláz azzal hogy a volt nőiről beszél nekem, hogy kivel milyen jó volt a szex, meg ez meg az jutott eszébe, stb, és azt mondja, hogy ez az én hibám, mert ha nem hisztiznék ezek miatt, akkor neki se lenne ingerenciája ezekről annyit beszélni. Mint nő rettenetesen érzem magam...
2015. febr. 22. 16:28
 1/10 anonim ***** válasza:
valószínüleg kevés olyan HP van mint Te , aki ezt 3 évig tűri
2015. febr. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Dobd ki a pi**ába, ekkora egy barmot...
2015. febr. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Semmi okod nincs panaszkodni, mert egy ilyen ember csaja vagy már 3 éve. A pacákod azért teszi ezt veled, mert megengeded neki.


Ha okos lennél, akkor kidobnád, de úgy sem fogod, ő pedig továbbra is ezt fogja veled tenni.


Megérdemled, a te hibád.

2015. febr. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha kidobod legalább te is eszébe fogok jutni.
2015. febr. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De nincs igaza abban hogy ez miattam van? Elvileg mindenkinek eszébe juthatnak a volt női..
2015. febr. 22. 16:32
 6/10 anonim ***** válasza:

Kérdező, nincs igazad, miért nem érted meg?


A pacákod azért teszi ezt veled, mert úgy viselkedsz, mint egy lúzer, bocs, ez az igazság. Egy okos nő úgy kidobta volna, hogy a lába nem érné a földet.


Erre neked 3 éve a pacákod, már biztos bolondnak néz téged. Szóval, igenis benned van a hiba. Ha eltűröd neki, miért panaszkodol? Nincs, - ismétlem - NINCS okod panaszkodni!!

2015. febr. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Jó, igazad van én tűröm el, de azért mert nem vagyok biztos az igazamban. Elvégre szabad beszélni bármiről és sokszor azt érzem hogy én vagyok a hülye pi.csa ha ettől kiborulok.
2015. febr. 22. 16:40
 8/10 A kérdező kommentje:
Ismertek olyan embert aki hasonló helyzetben van?
2015. febr. 22. 16:41
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, valamilyen szinten normális az exekről beszélni, néha nekem is eszembe jutnak a saját exeim, a barátomnak is néha eszébe jutnak- meg is említi néha. De az ilyen témakörökben, hogy kivel milyen jó volt a szex meg hasonlók, az bizony tömény érzéketlenség a részéről. Megbeszélni a puszta tényeket meg lehet, de attól nem éreznéd magad megalázva, mert értelmes ember ezeket nem úgy közvetíti, hogy megalázó legyen bárki számára is. A barátod simán csak bántani akar, lelkileg tönkretesz, és jól írták a korábbiak, az, hogy nem állsz ki magadért- és lényegtelen, hogy jogosan vagy sem, ha rosszul érzed emiatt magad, akkor márpedig ki kell állnod magadért-, akkor ez mind azért van, mert megteheti veled.


22/l

2015. febr. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Azt hiszem tényleg igazatok van.
2015. febr. 22. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!