Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tehetnék ebben a helyzetbe...

Mit tehetnék ebben a helyzetben? Mire számíthat az ember?

Figyelt kérdés
Netes társkereső oldalon ismerkedtünk meg. Sokat beszélgettünk idáig. Most is sokat beszélgetünk. Amikor elkezdtünk ismerkedni, akkor szakított az exével. Nem miattam. Huszonévesek vagyunk. Azt mondta, hogy lassan, de túl tette magát az exén. Eddig jól kijövünk egymással, és szimpatikusak vagyunk egymásnak. Semmit nem szeretnék erőltetni, de nem is szeretném elveszíteni őt. Már többször is taliztunk. A tegnapi talit náthára hivatkozva mondta le. A szombatit pedig segít költözni az unokatestvérének. Mondta, hogy szomorú, hogy lemondta a talit. Sajnálja, hogy csalódást okozott nekem. De várja a talit, és szerinte hamarosan össze is hozzuk. Van egy kislánya is, aki nekem nem akadály.
2014. márc. 7. 16:33
 1/1 anonim válasza:
Tenni nem nagyon tehetsz mást, mint türelmesen kivárod mi lesz a vége. Hív e, hogy bepótoljátok a randit, vagy további kifogásokat keres miért nem tudtok találkozni. Természetesen nem biztos, hogy kifogást akart találni, lehet, hogy valóban úgy van ahogy mondja, és tényleg így jöttek össze a dolgok. Bár azt pl. nem értem, költöztetés után miért nem lehet találkozni. Én is sokat próbálkoztam annak idején netes társkeresővel, lehet a sok negatív tapasztalat mondatja velem, de aki tényleg akar találkozni az mindenképp szakít rá időt. Én végül ilyen oldalon találtam meg a párom, de mi ha este 10 után értünk csak rá, akkor is találkoztunk. Gyanús, hogy nem tette mégsem teljesen túl magát az exén, egy kapcsolat meggyászolásához is idő kell. Lehet tisztázni akarja magában a dolgokat, de sajnos az emberek többsége gyáva ahhoz, hogy odaálljon a másik elé, és azt mondja bocsi, de mégsem. Ilyenkor jönnek a mondvacsinált indokok. De mint az elején írtam, az is lehet, hogy igazat mondott. A nők nagyon szeretnek kombinálni ez tagadhatatlan. Várd ki, mást nem tehetsz. Ilyenkor nagyon nehéz türelmesnek lenni, tudom. Drukkolok neked!
2014. márc. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!