Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért alapszabály, hogy osztálytárssal nem járunk?

Figyelt kérdés
A minap erre a kérdésre próbáltam válaszolni egy barátomnak, de nem sikerült és jó/rossz tapasztalatom sincs ezen a téren szóval kíváncsian várom a véleményeteket és tapasztalataitokat! :)
2010. febr. 12. 20:42
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
86%
Mert ha nem jön össze, általában rosszul végződik, és nemszívesen látnád őt minden nap.
2010. febr. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
80%
Mi megvagyunk :D
2010. febr. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
80%
Mert házinyúlra nem lövünk...;)
2010. febr. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs.

Ez a duma meg,hogy ha szakítotok nem szívesen látod majd minden nap blablabla baromság,mert:

- nem úgy állsz hozzá egy kapcsolathoz,hogy mi lesz,ha szakítotok,úgy állsz hozzá,hogy nem lesz szakítás soha,ha meg nem,akkor el se kezdd

- nem csak osztálytársadat láthatod minden nap,lehet az mondjuk haver,"csak" sulitárs,szomszéd,bárkit láthatsz naponta,és érdekes módon csak az oszttársra van mindenki rákattanva

- szerintem el lehet kerülni az osztálytársat is,csak akarni kell.amúgy is van olyan,akit nem nagyon veszel észre,és ha már úgysem érdekel,akkor majd kerülöd és kész.


tapasztalatból mondom,ha valaki tényleg szerelmes,le se szarja,hogy akkor most osztálytárs,húúú.

2010. febr. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatból mondod pedig igen tapasztalatlan vagy. A megfontolt ember ott kezdődik, hogy előre tervez és gondol a holnapra, nem csak ösztönszerűen. Te ettől még nagyon messze vagy.
2010. febr. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Hulyeseg es ha olyannal akarsz lenni aki normalis es meg nemet is mond sebaj. Gyogyszer erre a sor :D
2010. febr. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Hát én egy ilyen kapcsolatba vagyok 4 hónapja és nagyon jól érzem magam és partnerem is és nagyon jól megvagyunk
2010. febr. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat! :)

Reagálni nem igazán tudok, mert egyik táborhoz se tartozok sztem. Van egy helyes osztálytársam, akivel jóbarátok vagyunk, de eszembe se jut, hogy randit kérjek tőle (főleg emiatt az osztálytársazás miatt) viszont a fent említett barátom(ő is osztálytársam) ráhajtott egy osztálytársnőmre és náluk meg drukkolok, hogy összejöjjön a dolog.

2010. febr. 12. 21:05
 9/29 anonim ***** válasza:

Nekem sincsenek tapasztalataim, de azt halottam hogy:

- Ha szakítotok és szemét akar lenni, kikotyogja a titkaidat

- Lehet, hogy mindenhol keresztbe akar majd neked tenni

- Tényleg nem szeretnéd látni, főleg ha másnap már egy másik osztálytársaddal flörtölget

2010. febr. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
szerintem ez nem szabály én szoktam az osztálytársaimmal járni de az olyan 1 éjszakás járás a discoban
2010. febr. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!