Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet ebből még olyan, mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből még olyan, mint régebben?

Figyelt kérdés
Nagyjából annyi, hogy van egy fiú akivel nyáron összejöttem. Találkoztunk is. Nagyon jól el voltunk. Eszméletlenül beleszerettem. Éjjel nappal beszéltünk fb-n. Sajnos messze lakik, távkapcsolat volt. De havonta szokott ide jönni ahol én lakok, így a tali is meg lenne oldva. Szakítottunk anno...majd ismét összejöttünk és most olyan se veled se nélküled viszony van köztünk. Néha beszélgetünk, és akkor ő ír rám. Jól el vagyunk még mindig. Ahogy beszélni szoktunk újból azt érzem amit nyáron. Nagyon hiányzik. És nem tudom eldönteni hogyan tovább....jobb lenne hagyni az egészet? Vagy megpróbálni újból és talizni nyáron mint 1 éve vagy hogyan tovább? Ötletek?
2015. febr. 22. 17:25
 1/5 anonim válasza:
a remeny hal meg utoljara...ne kovetsd el azt a hibat hogy nem probalod meg vele megegyszert mert utana ugysem lene nyugtod onmagadtol es csak gyotornenek a ketsegek hogy mi lett volna ha...attol is figg igazabol hogy mi okbol szakitottatok?...csak hallgass a szivedre ha igazan szeretned akkot talakozz vele:)
2015. febr. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2. esély mindenkinek jár
2015. febr. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazatok van. Megprobalom. Koszonom:)
2015. febr. 23. 07:21
 4/5 anonim ***** válasza:
szerencséd, h most nem a rosszindulatú emberkék találták meg a kérdést, akik azt mondták volna, h hagyd a f****a.
2015. febr. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem hagyom:)
2015. febr. 24. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!