Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket is visszataszítana...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is visszataszítana egy ilyen pasi?

Figyelt kérdés
Hiába iszonyat helyes, jóvágásù, udvarias, okos, és még pénze is van...szóval hihetnénk h tökéletes DE! Igénytelen több napig ugyanabba a pólóba van egy hétig ugyan abba a nadrágba, és pulóverbe, a táskája koszos, nem használ parfümöt de még csak dezodort se, büdös, izzadt, és a szája is büdös kellemetlen:S a vicc h még rágóból is gyümölcsöst eszik ami amugy se nyomja el a szájszagot...
2015. febr. 22. 18:06
 1/9 anonim ***** válasza:

Már ahogyan leírtad, az visszataszít ...!

22/L

2015. febr. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi bajod van a gyümölcsös rágóval? Én is azt szoktam rágni. :)
2015. febr. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Ha igénytelen, az már üti, hogy helyes
2015. febr. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
:D nem a gyümis rágóval van a baj én is szeretem :P csak ha valakinek büdös a szája azért a mentolos nyilván hatásosabb...
2015. febr. 22. 18:21
 5/9 anonim ***** válasza:
Arra nem gondolsz, hogy olyan helyen dolgozik, ahol nem tűrik meg ezeket a dolgokat ? Pl konyhán... Valószínűleg váltóruhája van, azért hordja több napig, ott nem parfümözheti magát, a szájszag meg emberfüggő. Van akinek gyomorproblémája van és azért büdös neki, hiába mos 10 percenként fogat. Szerintem jelezd felé a szándékod és ha összejöttök piszkálhatod vele, hidd el egy lány megváltoztatja a férfit rendesen :D
2015. febr. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az oké hogy zavar hogy büdös, de az hogy egy pólót/nadrágot hord egy hétig az miért zavar?

Az meg hogy gyümölcsös rágót eszik, hát istenem. Ő azt szereti.

2015. febr. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Tudom h hol dolgozik...nem használ váltóruhát és reggeltől estig ugyan abba van, amugy őt nem változtatja meg egy nő se, sajnos. Csak ez igy elég kellemetlen.:S
2015. febr. 22. 18:25
 8/9 anonim ***** válasza:

2es vagyok

Már megijedtem h a rágóm miatt nem találok normális párt magamnak. :D

Köszönöm h megnyugtadtál, maradok az orbit bubblemintnél :DD

26F

2015. febr. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Fogkefe jobb lenne a rágó helyett.Volt egy ilyen munkatársunk,menekültünk előle.Pedig helyes volt meg vicces,de a szaga kibírhatatlan:D
2015. febr. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!