Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A kérdésem leginkább lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdésem leginkább lányok felé irányul, de szívesen meghallgatom a másik nemet is. Miért? Miért van az, hogy a barátnőm nem szeret velem együtt aludni? Jelzem nem horkolok, nem forgolódok stb.

Figyelt kérdés

Neki a válasza, hogy ő sosem szeretett mással együtt aludni. L25, F27

ha kevés az információ, kérdezzetek!


2015. febr. 21. 12:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy benne van a hiba, lehet, hogy o horkol/forgolodik :)
2015. febr. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Aludtunk már együtt párszor, volt olyan, hogy átment a másik szobába aludni... nem horkol ő sem..
2015. febr. 21. 12:49
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
mert nem és kész. neked is van amit nem szeretsz. lehet fél valamitől, vagy nagyon megszokta hogy egyedül van és nem fér bele a komfort zónájába
2015. febr. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Lehet hogy fél a mumustól ami az ágyad alatt van. :)

De nem tudom, kérdezd meg tőle.A jó kapcsolat alapja a jó kommunikáció.

Hajrá.

2015. febr. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

12:53

Előtte neki is és nekem is sokáig nem volt kapcsolatom... viszont nálam ilyen gondok nincsenek, vagy lányoknál ez másképp "működik" ?

2015. febr. 21. 12:55
 6/11 anonim ***** válasza:
Megadta a választ ő maga, csak te nem vagy képes felfogni. Nem szereti, és kész. Én sem szeretem, én is mindig külön szobában alszom. Eddig szerencsére mindenki megértette és nem erőltette.
2015. febr. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudnék együtt élni ilyen emberrel. Az együtt alvás a legintimebb legszeretetteljesebb dolog, ahogy az egymás mellett ébredés is. Nekem fontosabb mint a szex, hogy a barátom szorosan átöleljen és együtt aludjunk el. Biztonságérzetet ad.
2015. febr. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
93%

Én se szeretem, mert egyedül jó aludni. Nem zavar a másik forgolódása, az egész ágy az enyém, terpesztve is aludhatok és nem szorít ki az ágy szélére senki (francia ágy, de még ez is kicsi). Nem húzza le rólam senki a takarót, nincs véletlenül az arcomba könyökölve. Mostanában nehezen tudok elaludni, ha a párom mellettem van ilyenkor még az is rátesz egy lapáttál, hogy nehogy felébresszem a vergődésemmel mert nehezen találom meg a legmegfelelőbb pózt az alváshoz.

Ha ébren van az a baj mert akkor ő se tud miattam elaludni, és idegesítheti, hogy próbálom magam bevackolni, ha alszik akkor se jó, mert felébred rá. Egyszer magzat pózba vagyok, két perc múlva kinyúlva majd háton fekve, utána hason. Kitakarózok és be, dobálom a hajam ide-oda, mert csikiz ha a nyakamhoz ér. Ez megy kb egy órán át. Ráadásul sokszor éjjel többször is megébredek, ilyenkor is csak vergődök sokszor, mint egy partra vetett hal.

Egyedül nyugodtan horkolhatok, kifolyhat a nyálam és nincs kellemetlenség abból, hogy reggel büdös a szám.

L

2015. febr. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

13:15 ezt én is így érzem! ez a normális... de már lehet én látom rosszul...


13:26, a párkapcsolat ezzel jár, de mi nem élünk együtt, hogy mindennap együtt aludjunk... mert az még nekem is sok lenne, de heti párszor együtt aludni az jó, vagy egy hosszú hétvége, de ez nem időhöz van kötve.. spontanitás, ahogy alakul..

2015. febr. 21. 13:54
 10/11 anonim ***** válasza:
Örülj neki!!!!
2015. febr. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!