Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez a férfi komolya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez a férfi komolyan gondolja velem vagy nem?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok.Jóba lettem az eggyik nyáron egy fiúval aki jóval idősebb tőlem az,az 37- éves .Én akkor nem tudtam hgy ennyivel idősebb meg nem is zavart mivel ugye a barátságba nem a kor számit.Akkor nyáron ahogy bulizgattunk volt vele egy két éjszakás kalandom!Ő össze akart volna velem már akkor jönni de engem mondtam hogy zavar a korkülönbség.Azóta beszélő viszonyba vagyunk néha áthiv hozzájuk hétvégén kávéra , tortára , vagy egy italra .De nekem azóta már komoly kapcsolatom van.Rendes velem,csak az a baj hogy mindig nyomulna rám ami kissé zavar mert megbeszéltük hogy barátok vgynuk és ő nem igen tudja ezt a szintet betartani .Mert hogy én kapcsolatba vagyok.De viszont ugy érzem kezdem meg szeretni mivel mindig kedves velem ennek ellenére amit viszont nem szabadna mivel nekem kapcsolatom van.Ti mit tennétek a helyembe arra lennék kiváncsi.
2015. febr. 23. 14:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha van barátod, akkor minek találkozgatsz egy olyan emberrel, akiről pontosan tudod, hogy nagyon bejössz neki?

Ez nem fér a fejembe...csak a srácot, a barátodat sajnálom, akit hülyére veszel!

2015. febr. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1.SZAKÍTS A BARÁTODDAL, mert egyértelmű, hogy nem szereted őt! Ha valóban szeretnéd, nem lett volna 2 éjszakás kalandod egy másik férfival, és nem szerettél volna bele másba. Úgy látszik nem találtad még meg azt, amit igazán keresel.

2.JÖJJETEK ÖSSZE A PEDOFIL BARÁTODDAL!

2015. febr. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!