Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek mi lenne a reakciótok erre?

Figyelt kérdés
VAn egy pasi,aki tetszik,nagyon kedves velem,és mindig rámir msn-en,és beszélgetünk,és mielőtt megismertem volna,mondta,h ő már az elejétől,mikor meglátott megakart ismerni.ÉS akarta is,hogy farsangra jöjjek.ÉS FArsangon megláttam egy csajjal táncolni,nagyon durván táncoltak...amoan csöppet ''erotikusan''..és direkt előttem,mindig ott bukkant fel(a pasi) ,ahol én voltam :SÉs én buliról hamarabb mentem el,ő meg utánam jött,beszélgettünk.Aztán másnap beszélgettünk msn-en,és felhoztam a bulit(témának),és rákérdeztem a csajra,és mondta,h igen,ő csajozott amúgy a bulin egy lánnyal.ÉS nagyon rosszul esett nekem.De mintha kerülni akarta volna a választ,mikor megkérdeztem a bulinak a csajozós részéről,pedig nem is járunk,de nekem bejön mégis.ÉS ezekután több gondolat is felmerült bennem,h hagynom kéne,vagy még át gondolni,és jobban megismerni őt.Ti mit gondoltok erről az egészről?LÉgyszives segitsetek :)LÁnyok véleményét is várom :):)
2010. febr. 12. 22:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy úgy van vele hogy több lánnyal kavar és vmelyik csak össze jön neki de nem biztos várj még egy picit szerintem :::
2010. febr. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak féltékennyé akart tenni..
2010. febr. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem az első gondolatom.. hogy féltékennyé akart esetleg tenni.
2010. febr. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem hagyd a francba. majd ha akar valamit akkor ő közeledik feléd, és akkor már biztosan tudni fogod hogy nem csak játszadozni akar veled. ha meg nem közeledik, akkor ez ennyi volt.
2010. febr. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Futurare ***** válasza:

Ha nem kötött, nem tett rosszat. Nem te voltál a leggyorsabb.


M.H.

2010. febr. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg rotációs kapa, mert rotálni jó.
2010. febr. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

hajts rá sztem

ő még csajokat keresgél

2010. febr. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ÉS mégis forog a Föld.
2010. febr. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!