Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Fiúk! Mi lenne a reakciótok?

Fiúk! Mi lenne a reakciótok?

Figyelt kérdés
Ha a barátnőtöktől megtudnátok hogy meg van plasztikázva az orra akkor hogy reagálnátok erre?(bocs hogy kicsit hülyén fogalmaztam de nagyon nehezen engedi a gép hogy betegyem ezt a kérdést)
2010. júl. 20. 14:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát, először is, ha vagyok annyira hülye, hogy eddig nem tűnt fel, hogy műnózija van, valószínűleg nem fogom traumaként megélni. =D Pláne, ha így tetszett meg, és így szerettem belé. Szóval én kuncognék rajta egy jót, pozitívumként fognám fel, és elmennénk fagyizni. ^^
2010. júl. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha szép akkor szép:) Nem érdekelne.Csak ne kezdjen el magán plasztikai műtétsorozatot végezni.:)
2010. júl. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

14.24 vagyok

Egyik haverom is plasztikáztatta az orrát és sokkal szebb lett neki. Széles volt és keskenyítettek rajta egy kicsit.

2010. júl. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem semmi teljesen elfogadnám,csak utána már nem akarja mindekivel ehitetni,hogy ő egy természetes szépség.
2010. júl. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
ha eddig tetszett utánna is tetszenifog
2010. júl. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Attól függ. Ha ennyire hiú és állandóan csak magával foglalkozik nem az orra miatt, de elhagynám előbb-utóbb.
2010. júl. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
nem zavarna:)
2010. aug. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!