Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért jó neki, hogy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó neki, hogy csak szexre használ?

Figyelt kérdés
Megaláztam egy lányt, mert nagyon nyomult rám, kikészített. Szexre akartam. De ezt meg is mondtam neki. Meg megmondtam neki, hogy van aki jobban tetszik mint ő. A történet ennél bonyolultabb, ő is hibás volt, meg én is. Azóta eltelt pár hét. Ő teljesen megváltozott kívül-belül. Megtörtént a szex köztünk és fergeteges volt. Azóta pár hónapja csak rágondolok. Létezik ilyen? Vissza tudnám szerezni? Beleőrülök a fájdalomba ,hogy így elcsesztem. Miért jó ez neki? Tudom, hogy szeret. De ő boldog, hogy bosszút áll.
2015. febr. 24. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert egy nyomoronc vagy :)
2015. febr. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Te egy fereg vagy
2015. febr. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1000-szer megbántam amit tettem.
2015. febr. 24. 16:45
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon rám volt akadva 2 percenként sms-eket írt hisztizett veszekedett részegen összetörte majdnem a telómat.
2015. febr. 24. 16:47
 5/5 PearlDiver ***** válasza:
Most akkor mi a kérdésed?
2015. febr. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!