Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik udvarolnak azért más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik udvarolnak azért más nőknek hogy féltékennyé tegyék azt a nő aki fontos nekik?

Figyelt kérdés
Tavaly nagyon nyomult rám egy srác kicsit hùzni is akartam az agyát de amugy sztem hamar feladta olyan 5 hétig bókolgatott meg látszott rajta h idegesíti ha más pasi van körülöttem. Majd egyik napról a másikra bunkó lett, de mondta h semmi baja. Később megtudta h nagyon tetszik nekem de nem tőlem és erre fogta h azért bunkó mert nem akarja h félreértsem de már korábban is flegma volt. Azóta minden nőnek bókol udvarol, nyomul, kedveskedik én pedig levegő vagyok számára. Most ugy tünik van egy barátnője pár hete, de csak együtt "büféznek, ebédelnek" a buszmegállóba nem is dumálnak szóval fura...de lehet csak titkolják de annak meg nem lenne értelme. Elég gyerekesen irtsm le bocsi...légyszi normális válaszokat, amugy mindkettőnk 25 :P
2015. febr. 24. 16:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

"kicsit hùzni is akartam az agyát de amugy sztem hamar feladta olyan 5 hétig bókolgatott"

Szerinted kinek van kedve ezek után még jópofizni?


Neked kell most lépéseket tenni.

2015. febr. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ja még annyi h most is látszik rajta h bántja vmi...
2015. febr. 24. 16:59
 3/10 A kérdező kommentje:
Én ha kedves vagyok azt hiszi nyomulok, ő nem beszél hozzám semmit nehogy félreértsem meg h van nője mit kéne tennem????? Elvégre lehet komoly a dolog köztük.
2015. febr. 24. 17:01
 4/10 anonim ***** válasza:
Akkor meg ha úgy látod, hogy jól elvannak és turbékolnak akkor meg jobb nem is foglalkozni már vele.
2015. febr. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Meg azért azt hozzáteszem h az elején én kedves voltam ám csak nem félreérthető.
2015. febr. 24. 17:03
 6/10 A kérdező kommentje:
De nem turbékolnak kb csak együtt kajálnak ennyi.
2015. febr. 24. 17:03
 7/10 anonim válasza:
100%
Ha neked bejött és kell neked akkor mi a fenének húztad 5 hétig? Tudod ki fog ennél többet várni.. Tuti hogy belefáradt, velem is eljátszották már és szerintem nem sok értelme van.
2015. febr. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az oviban, esetleg általánosban még elmegy ez a viselkedés, de felnőtt értelmes emberek között nem. Ez mindkettőtökre vonatkozik.
2015. febr. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szánalmasnak is érzem magam mert most kb tényleg olyan h ha kedves vagyok az se jó ha levegőnek nézem az se jó meg én kedvelem marha rossz átnéznem rajta...ő meg direkt semmilyen velem vagy bánt h ne értsem félre...
2015. febr. 24. 20:43
 10/10 anonim ***** válasza:

Ezt elszúrtad... valószínűleg.

Azért pár hét múlva nézd meg újból, hogy mi a helyzet, addig meg hagyd őket békén.

2015. febr. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!