Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire fontos a nőknek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos a nőknek, hogy a párjuknak / leendő párjuknak legyenek barátai, baráti köre?

Figyelt kérdés
Vagy másképpen kérdezve, összejönne egy lány egy olyan sráccal aki tetszik neki, vagy esetleg érzelmeket is táplál iránta, de tudja hogy nincsenek barátai, esetleg még haverjai sem?

2013. okt. 1. 10:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%

Elvileg igen, meg az ilyen kérdéseknél is mindig akad, aki odaírja, hogy igen, de ha kicsit tudományosabban nézzük a dolgot, az rögtön rácáfol erre. A nőknél a vonzalom kialakulásában nagy szerepe van annak, hogy az adott ürge milyen szociális státusszal rendelkezik. Ha van körülötte egy embercsoport, és netalántán még falkavezérként is funkcionál közöttük, akkor annál jobbak az esélyei. Ha a csoportban rivális nők is vannak, akik láthatóan érdeklődnek, akkor az általunk megfigyelt nő még inkább akarni fogja a pasast.


Mondjon valaki népszerű vezéregyéniséget, főnököt, politikust stb., akire nem tapadnak a nők. Nem a pénzre tapadnak, hanem a hatalomra.

2013. okt. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Van aki igen, van aki nem.Van amelyik lány meg itt sír,hogy a pasija állandóan a haverokkal lóg. Tehát attól függ kibe szaladsz bele.
2013. okt. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem fontos az, hogy a kiszemelt pasinak legyenek barátai. Az is lényeges, hogy normálisak legyenek. Nekem vannak saját barátnőim, akiknek a társaságára igényt tartok mindig, így ha a pasinak nem lennének, akkor csak baj lenne abból, ha én épp a barátnőimmel lógnék, ő meg nem tudna magával mit kezdeni. A fiú barátaim sűrűn panaszkodnak nekem, hogy a baráti társaságukból inkább a csajoknak nincsenek barátnőik és mindig a fiúkon lógnak. Szóval egyik nemnél sem jó az, ha nincsenek barátok. Nem beszélve arról, hogy azért akinek nincsenek egyáltalán barátai, miért van egyedül? Amúgy amit írt az első, azzal részben egyetértek, részben nem. Nekem eddig mind nagy hatalommal rendelkező pasik csapták a szelet túlnyomórészt, de egyik sem volt kifejezetten nőfaló. Ez is személyiségtől függ. Ha ők nem nyitnak minden nő felé, akkor a nők sem fognak rájuk tapadni. :)
2013. okt. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem fura lenne, h vkinek nincsenek barátai. Miért nincsenek? Mert annyira kibirhatatlan? Hogy egy sincs neki? Na meg felmerül az is, h ha én mennék a haverokkal, akkor egy ilyen ember ezen fennakadna? Vagy?


23L

2013. okt. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Jaja, itt inkább azzal lehet baj, ha a lány baráti körével mentek valahová. Nekem sincsenek barátaim, és szerintem ha lenne barátnőm és ilyenre kerülne a sor, elég furán érezném magam... félnék tőle.
2013. okt. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Jó, és ha pl. a srác most költözött a városba, és amúgy is introvertált típus, és azért nincsenek barátai? Vagy éjjel-nappal dolgozik, hogy legyen jövője? Szerintem az hogy valaki mennyire normális, nem feltétlenül a baráti kör megléte meg nem léte dönti el.
2013. okt. 1. 10:52
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha most költözött új városba, akkor ok. De én nem akarnék magma mellé antiszociális pasit..... ha meg éjjel-nappal dolgozik, akkor kapcs.ra se lenne ideje, nem?
2013. okt. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
41%
Az igazi férfiak magányos farkasok. Bár manapság férfinak lenni nem egy trendi dolog.
2013. okt. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon számít az,hogy milyen barátai vannak.Normálisak legyenek,és jót akarjanak neki.Ne akarják befolyásolni,és ne hülye tanácsokkal lássák el.Bár csak azt lehet befolyásolni,aki hagyja magát.
2013. okt. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az én páromnak nincs baráti köre, sőt barátai se nagyon, viszont tökéletesen kiegyensúlyozott a lelkivilága és nem unatkozik, ha nekem épp más dolgom van, vagy mással találkozom. Nem a természetével van baj, bár kissé távolságtartó, hanem azzal, hogy nem nagyon vannak körülötte a saját szellemi képességeivel egy szinten mozgó emberek, az ostobaságot, műveletlenséget pedig nem tűri. Nem szoktunk falkában közlekedni, nem járunk társaságba, nekem megvannak a barátaim akikkel akkor találkozom amikor akarok, ő viszont a saját társaságát jobban élvezi pár kötelező haverénál. És tökéletesen megvagyunk így. :) Engem inkább azt taszít, ha valaki a rezidens nagypofájú alfahím a társaságfüggő kisbarátai között, és bekattan ha egy szombat este nincs parti meg pörgés. Bleh.
2013. okt. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!