Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek túl rajta? Szerintetek kezdek már beletörődni?

Figyelt kérdés

3 éve szeretek egy fiút.Első szerelem volt mindkettőnknek.Először 1 év 3 hónapot voltunk együtt.Utána csúnyán szakított velem,elhordott mindennek szóval elég rosszul végződött,pedig nagyon szerettem.1 év után megkeresett,hogy hiányzom neki és senkit se tud megszeretni,mert még mindig engem szeret.Én a naiv kislány persze elhittem,mert én is pont így voltam vele.Újra össze jöttünk és minden álomnak tűnt.Azóta összesen 2 éve vagyunk/voltunk együtt.Tökéletes nyarat töltöttünk együtt.Elvittük a családdal külföldre is,szóval szinte minden álmom megvalósult.3 hete közölte,hogy ő már nem szeret annyira és teljesen megváltozott.Nem ismerek rá.Régen is pont így végződött,ő meghülyült és kész.Alig beszéltünk 1 hétig,végül megkeresett,hogy ő még is nagyon szerelmes belém,találkozzunk.Találkoztunk,majd közölte,hogy ja még se,mert neki minden nap változik az érzése.Úgyhogy ott is hagytam a fenébe.Azóta nem beszéltünk,nem keres.Ez volt több mint egy hete.Én írtam neki,de semmi.Azon lepődtem meg,hogy a képünket még mindig nem szedte le,már pedig nála az előírás,hogy egyből leszedi.Mindig ezt csinálta velem,előbb leszedte a képet,hogy mások tudják meg...undorító na mindegy.Tegnap elvittem neki egy videót amit én csináltam búcsúzó képp,hogy én normálisan lezárhassam.Azóta se kaptam rá semmi reakciót,mivel a postaládába egy levélbe raktam a CD-t.Félek,hogy megkeres mert én valahogy nem akarok vele beszélni.A képet azóta se szedte le,úgyhogy fogalmam sincs mi van vele.Hogy felejtsem el?Az,hogy nem akarok/félek vele beszélni esetleg azért lehet,mert valamennyire sikerült elfogadnom,hogy megint átvert?Tudom,hogy nem kellett volna vissza fogadjam,szóval az ezzel kapcsolatos megjegyzésekre nem vagyok kíváncsi.

16/L


2015. febr. 24. 18:50
 1/1 Minee ***** válasza:
Ha nem akarsz vele beszélni, miért írtál rá, miért vitted el neki a CD-t? Szerintem azért félsz vele beszélni, mert megint átverne, de nem biztos, hogy nemet tudnál neki mondani. Lehet van valakije és nem tudja eldönteni veled mi legyen. (csak feltételezés) Elfelejteni meg csak idővel tudod. Se más fiúk, se a bulizás nem fog segíteni, esetleg még barátnőkkel jól kibeszélni, de idővel múlik el csak. Ha el akarod felejteni, zárd le, ne nézegesd, hogy fenn van-e még a közös képetek. Az átverésről meg annyit, hogy nem elfogadható. Aki egyszer átvert valószínű többször is megteszi majd. A kérdés csak az, hogy hagyni fogod-e neki?
2015. febr. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!