Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg ilyen könnyen túllépet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyen könnyen túllépett utálattal felém és csak én szenvedek halott reményekkel körülvéve, hát mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

2 hete szakítottunk a barátommal 1 év után,csodálatos kapcsolat volt,mindkettőnknek első komoly feltétel nélkül őszintén szerettük egymást,de az utóbbi hónapokban már egyre több volt a vita a féltékenység miatt és mert úgy éreztem túlságosan birtokolni szeretne csak erre később jöttem rá,mindennap beszéltünk,egyre sablonosabbak lettek a beszélgetések,hisz suliban is szinte minden szünetben együtt voltunk,majd suli után is és sokszor hétvégente.Ebből az következett,hogy beszélgettem másokkal,nem csak élőben,neten keresztül,ez szintén vitákat szőtt.

Nem szerette a barátnőimet,akiktől szintén eltávolodtam miatta, mert annyira megbolondított és észre sem vettem,hogy mennyire elhanyagoltam mindenkit.Nem vártam el tőle,hogy kedvelje is akár őket,de rosszul esett,hogy néha csúnya szavakkal is illette őket.Mindig megígérte,hogy változtat ezeken,de sosem jött össze.Aztán elegem lett,egyre többet gondolkoztam a szakításon,pedig nagyon szerettem,de az agyam erősebb volt akkor.Aztán volt egy csúnya veszekedésünk egy bál miatt,amire a barátnőkkel elakartam menni,és én ezt közöltem vele,felkapta a vizet,elkezdett vergődni a suliban,nagyon megijedtem,behallatszott a terembe is,nagyon kellemetlen helyzet volt.Én akkor ott közöltem,hogy hagyjon békén,ennek itt vége.Az azt követő napokban folyamatosan írt,hogy mennyire sajnálja,teljesen kifordult magából,de én makacs módon ellenálltam,persze közre játszott az hogy mindenki aki mellettem állt,azt tanácsolta,hogy hagyjam ott.Eljött a bál napja,amire végül elmentem.Rendesen kiengedtem a gőzt hosszú idők után,itattak velem pálinkát,megütött,teljesen elvesztettem a fejem.Felkért egy fiú táncolni és tánc közben megcsókolt.Alig emlékszem rá.Másnap tudatosult bennem mit tettem.Iszonyú bűntudatom volt,mert szerettem az akkor már voltbarátomat.A bál után is keresett,hogy kezdjük újra,de én elmondtam neki mi történt a bálon.Akkor hirtelen ideges lett,de mondta,hogy nem érdekli,szeret azért is újra kezdjük.Aztán,ahogyan mentem hazafelé,láttam hogy rám sem néz,sőt köpött egyet miután elhaladtam mellette,és mire hazaértem egy olyan üzenet fogadott,hogy tudja mi történt valójában én másztam rá a fiúra,és hogy sokkal jobb lányt érdemel nálam,és letiltott.Összeomlottam,a barátnőm szó szerint,úgy kapart fel a padlóról.Még egyszer beszéltem vele,de teljesen megváltozott,gyűlöletet fejezett ki minden mondata.Mondta is hogy utál,és hogy mindenki megmondta "milyen lány vagyok én",és hogy ő biztos nem fogad vissza.Nem bírtam elfogadni ezt a helyzetet,azóta is gyötrődöm,mert szívemben én is szerettem volna helyre hozni mindent,mai napig is,mert iszonyúan szeretem.De utál,ahogyan írta és hogy boldog nélkülem,nem tudom megemészteni ezt.Mi tévő legyek?



2015. febr. 13. 12:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem utál, csak hirtelen nagyon kiakadt, hogy csókolóztál mással, szerintem nagyon csalódott benned... Idő lesz neki ezt megemészteni.
2015. febr. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Borzasztóan féltékeny volt, aztán eljutott az agyáig a csók meg az alkohol, túllendült azon, hogy "hú, én ezt a lányt szeretem!", így elúszott minden esélyed. De igazából te is tudod, hogy ez nem volt jó kapcsolat, bármennyire voltatok boldogok, csak ketten voltatok azok. Nem engedett létezni, kiteljesedni, jóformán csak vele lehettél. Te is tudod, hogy jobb neked nélküle, pár nap és kihevered, hogy még neki állt feljebb és indokolatlanul lecseszett. Nem voltatok már együtt, semmi köze nem volt ahhoz, hogy mit teszel.
2015. febr. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszodat.:) Szerinted esély lenne még ezt helyre hozni? vagy felejtsem el?
2015. febr. 13. 12:18
 4/6 A kérdező kommentje:
2. neked is köszönöm,és igazad lehet :)
2015. febr. 13. 12:23
 5/6 anonim ***** válasza:

Féltékenykedett, ígérgetett, nem változott, eltiltott a barátaidtól. Te többször ki akartál lépni a kapcsolatból. Neki kényelmes volt, így maradt. Igy viszont iszonyú jó alkalmat kapott arra, hogy lelkiismeret furdalást keltsen Benned és úgy hagyjon el. Szerintem nagyon jól érzi most magát. Tedd Te is azt. Képzeld el a kapcsolatotokat öt év múlva, amint egyedül ücsörögsz a szobában és senkivel sem beszélhetsz csak vele. brrrrr

Sírj, aztán állj talpra és keress jobbat.

2015. febr. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen ez mind így is volt,csak én mind végig bíztam benne,és persze hogy én is követtem el hibákat,de még most nagyon nehéz megszabadulnom az emlékektől,mert sok mindent csináltunk együtt,beépült a mindennapjaimba és most hirtelen eltűnt,napi szinten előjön álmomban,vagy jó vagy rosszként,de bízom benne,hogy hamarosan sikerül kilábalnom ezt.Köszönöm neked is!:)
2015. febr. 13. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!