Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talonban tart, vagy még mindig érez irántam valamit az exem?

Figyelt kérdés

Nem tudok kiigazodni a volt barátomon, akivel alig 1 hónapot voltunk együtt, de az sem volt az igazi, nem igazán teljesedett ki a kapcsolatunk. Ezután nem is beszéltünk, bár a közös barátaink miatt így is láttuk egymást. Ő utánam visszament az előző barátnőjéhez, de 3 hónap után megint szakítottak. Egyszer egy buliban mi ketten megint egymásra találtunk, smárolgattunk és közben olyanokat mondott, hogy: "milyen jó volt az a kis idő, amit együtt töltöttünk". Azóta megint közvetlen lett, többször is flörtöl velem, félreérthető célzásokat tesz, letapiz, olykor drágámnak, szívemnek szólít, nagyon érdeklődik a "hódolóim" iránt stb. Mivel én azóta nem jöttem össze komolyabban senkivel, pedig sokan próbálkoztak és próbálkoznak most is, ő meg van győződve róla, hogy ha ő nyomulna rám megint, neki biztosan beadnám a derekamat (de állítása szerint őt ez már "nem érdekelné"). Néha úgy is tűnik, mintha megint be akarna próbálkozni, de mellettem egy másik csajt is fűz egy ideje, tudtommal még mindig csak ismerkednek, nem történt semmi komoly.

Az a gyanúm, hogy engem akar megtartani tartaléknak, hogy ha nem jön össze a másik lánnyal, hozzám még mindig visszajöhetne. Jól sejtem, hogy csak szórakozik, vagy esetleg még érez irántam valamit és csak féltékennyé akar tenni azzal, hogy vannak más csajok is a látóterében rajtam kívül?

Kérlek segítsetek, már nem tudom mit gondoljak :/

19L (19F)


2015. febr. 24. 19:13
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

Hát egy elfeedelt Talon szerintem nem sok mindenki iránt érez valamit..


(Kivétel, ha a feeder egy Ahri volt)

2015. febr. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
rendkívül értelmes lehetsz, ha az első szónál leragadva ilyen baromságokra asszociálsz. gratulálok!
2015. febr. 24. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!