Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy fiú viselkedhet így csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiú viselkedhet így csak barátságból vagy többet érez irántam?

Figyelt kérdés

Suliba minden nap meghív kávézni, meg cigizni, meghív a büfébe, azzal a busszal jön haza amivel én pedig az neki nagy kerülő. Tudja, hogy van barátom még is így viselkedik. Lehet jobb lenne ha nem fogadnék el tőle semmit, meg beszélnék vele? Csak nem akarom letámadni, mert lehet csak közvetlen és más lánnyal is ilyen, ezt nem tudom mert kevesen vagyunk lányok az osztályba.

Szerintetek beszéljek vele?


2015. febr. 11. 19:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezz rá és majd kiderül:)
2015. febr. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!