Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azért nem akar velem lenni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért nem akar velem lenni, mert nem tud rajtam uralkodni?

Figyelt kérdés
Párom (37 éves) azt a nézetet vallja, hogy egy kapcsolatban 80%-ban a férfinak kell irányítania. Mivel én nem vagyok az a típus akit mindenben irányítani lehet, fél év után úgy döntött, hogy szakítsunk, mert elege van a vitákból és a "visszabeszélésemből". Most békülni szeretne... Szerintetek hiába szeretjük egymást, örökké veszekedni fogunk, mert nem vagyok hajlandó "behódolni"? 26/N
2015. febr. 24. 19:39
 1/7 Nemdetalánbiztos ***** válasza:
100%
Ha ő azt akarja, hogy behódolj neki, te meg nem akarod, akkor igen. Menni fog a vita éjjel-nappal.
2015. febr. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:( Ő csinál belőle mindig akkora ügyet, hogy miért ellenkezek mindig. Engem nem zavar, ha vitatkozunk, mert szerintem teljesen normális hogy nem értünk egyet mindenben. Tetszik, hogy határozott és van saját véleménye. Csak azt nem értem miért baj, ha nekem is van.
2015. febr. 24. 19:44
 3/7 Nemdetalánbiztos ***** válasza:
100%

Mert úgy akar irányítani ahogyan ő akar.

Persze az jó, ha másképp láttok dolgokat, mert az építő jellegű még ha vita is lesz belőle. De azért az már nem egészséges, hogy semmihez nem lehet semmi hozzáfűzni valód.

2015. febr. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért viselkedik így, mert azért, amiért nő vagy, nem tart egyenrangú félnek, azaz maga alá helyez.

Ne! fogadd vissza.

2015. febr. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagy egyszerű eset. Neked aztán senki ne mondja meg. A bölcsek köve nálad van! Nehogy kompromisszumot köss mert attol kevesebbnek fogod magad érezni! Végül is nem muszáj neked párkapcsolatban lenned! Egyedül, magaddal csak tudsz egyetérteni!
2015. febr. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

5#-ös vok


Persze egy idö után vica versa van!

2015. febr. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Valahogy nálunk is ez van, nálunk is a férfi akar az irányító lenni és ha nekem nem tetszik valami akkor lesz a vita azon felül még cselédnek is tart engem, ő meg borzasztó trehány.

Valahogy az ókorban lett nevelve vagy nem tudom, úgy van vele a férfi kiszolgálása a nő dolga.

És ha nem úgy van képes nem enni, mert én nem tettem elébe, mert nem képes szedni és melegíteni magának semmit.

De azon felül szeretjük egymást, de sok mindenben nem értünk egyet.

Mindketten a gyerek jövőjét helyezzük előnyben.

2015. febr. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!