Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy lány első találkozásnál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány első találkozásnál hogyan dönti el, hogy nagyon jó barátja-e a fiú vagy, hogy többet szeretne? 16/f

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy majdnem 1 éve msn-ezek mindennap egy lánnyal, akivel még nem találkoztam. Nyíltan beszélünk egymásnak mindenről és olyanokat is tudunk egymásról akit senki más nem és tudjuk, hogy nagyon fontosak vagyunk egymásnak és sokat lelkizünk. Tudom hülyén hangzik de legjobb barátok vagyunk. Most fogunk először találkozni. Tudja, hogy bejön nekem, de ő még nem gondolt többre. Első találkozásnál hogyan érhetem el, hogy több legyen? Valamiért úgy érzem bármit csinálok, csak a legjobb barátja leszek.
2010. febr. 13. 11:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy kutatás szerint (amit persze nem kell szentírásnak tekinteni), a lányok a találkozás első 10 másodperce után besorolják a pasikat két kategóriába, az egyikbe kerülő fiúkkal akkor sem fekszenek le, ha a fejük tetejére állnak, a másik kategóriába kerülők számítanak esélyeseknek, ami persze nem jelenti, hogy azokkal biztos lesz valami, csak azoknak van erre esélye. Ez persze a tudatalattiban működik, nem egy tudatos dolog. Nos ugye tíz mp alatt nem sok mindent lehet megtudni a másik fiúról, csak a külsejét lehet felmérni, meg hogy esetleg milyen autóval jött(ha egyáltalán azzal jött). Neked annyiból szerencséd van, hogy már valamennyire ismer, de még nem látott, szóval csípd ki magad, és valami jó parfüm, akkor remélhetőleg a második kategóriába kerülsz. Én drukkolok neked!
2010. febr. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fúúú,sajnos el kell,hogy keserítselek,de szerintem ebből több nem lesz. Ő egy biztos támpontként gondol rád és nem akarja,h egy kapcsolat végett megszakdjon ez a viszonyotok.
2010. febr. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon jól tudja, hogy attól nem kell félnie, ahogy én is tudom. Mindig mindent megbeszélünk, ezért nemis tudjuk elképzelni, hogy bármi miatt elfelejthetjük egymást.
2010. febr. 13. 11:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem értem a srácokat (én is az vagyok), miért barátkoznak egy lánnyal... úgy értem, ha egy lányt meg akarsz szerezni, azzal ne barátkozz. Esetleg ismerkedj, de kezdj el hajtani rá. Különben nem lesz belőle semmi. Jobb a semmi, mint a sóvárgásos barátság.
2010. febr. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
citromtörvéééény:D:D
2010. febr. 14. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!