Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

Na az a helyzet,hogy van a párom,akit szeretek és nem is olyan régóta vagyunk együtt mégis már most falakat állít közénk.

Legalábbis én úgy érzem,és ezzel eltaszít.Szeretem,de mégse tudom szerelmes vagyok-e belé..eddig azt hittem igen(!!!),de mint ha távolodna el tőlem.Kicsit mostanában bizalmatlan,hamar felkapja a vizet,és (igaz nem miatta,csak mert sok az iskola) kevesebbet találkozunk.


Na és van egy másik fiú..Nem szeretném ott hagyni a párom miatta,de mégis róla álmodom,és hiányzik a szeem,a nézése..Minden.

Ő küzdött értem,de elutasítottam (ezt nem tudom bánom-e..)

és most van barátnője!

Küzdjek érte,vagy inkább a kapcsolatunkért a barátommal?

Én küzdenék,de nem értem miért van ez.Mióta vannak ezek a dolgok,az a fiú a fejemben nem hagy.

De neki mégis van más (nem hiszem,hogy sokáig együtt lennének).

Ti melyiket választanátok a helyemben?

Kérlek negatívot ne,előre is köszönöm aki segít!

L


2015. febr. 24. 20:57
 1/5 A kérdező kommentje:
Kihagytam,hogy azt a fiút szeretem,de nem vagyok belé szerelmes..
2015. febr. 24. 20:58
 2/5 anonim ***** válasza:
A sajátoddal foglalkozz. Mert nem szabad elverni mástól a lehetőséget. Vagy várd ki mikor szakítanak. És akkor, de egyenlőre a sajátoddal.
2015. febr. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Gyanítom, hogy elég fiatal vagy még.

Megoldások a legjobbtól a legkevésbé jóig:


1. Egyiket se válaszd. A jelenlegi pasidra azt írod szereted, de közben más pasik után akarsz futni =>mégse szereted, mert ha szeretnéd nem gondolnál ilyenre.


2. Maradj a jelenlegi párod mellett. Ebben az esetben meg kéne beszélni a pároddal, hogy valami nem jó és javítani próbálni rajta közösen. Ezt követően közös megegyezéssel szakítani/ folytatni.


3. Elhagyod a párod egy srácért, aki annyira szeret téged, hogy bánatában egyből összejött egy másik lánnyal, és a könnyeivel küszködve smárol vele de biztos rád gondol közben. Remélem érezhető volt az irónia...

2015. febr. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem először arról bizonyosodj meg, hogy annak a fiúnak te lehetnél e fontosabb, mint a mostani barátnője, de amíg nem láttam, hogy van barátnője, addig teljesen azt gondoltam, hogy mindeféleképpen őt válaszd!!!!
2015. febr. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

15 vagyok.

Aza fiú sokáig küzdött értem,mikor elutasítottam fél hónap múlva megint felkeresett.Ezt vagy 3x.

Végül csúnyán összevesztünk,keresett otthon,de sose voltam mikor keresett.

Párhónapra rá jött ez a lány,és gondolom felszedte ennyi.:D

2015. febr. 24. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!