Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti melyiket választanátok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti melyiket választanátok? Egy új, teljesen ismeretlen kapcsolatot, vagy az exel tisztalappal kezdeni.

Figyelt kérdés
Szétválásunk oka annyi volt,hogy az együtt élésünk alatt szinte alig voltunk együtt,így eltávolodtunk.Ez meg változot,mert már munkát váltottam.
2015. febr. 4. 18:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Új.
2015. febr. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Új. Ha valaminek vége, az maradjon is úgy.
2015. febr. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 aladar12 ***** válasza:
az új mindig jobb.
2015. febr. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
új , ismeretlen , izgalmas , hmmm
2015. febr. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nem veletlenul ex
2015. febr. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
az exszel másodjára sem működne
2015. febr. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha visszahúz hozzá a szíved, és tényleg csak az eltávolodás volt a probléma, akkor szerintem az ex is kaphat esélyt. Ha tényleg alig voltatok együtt, majdnem olyan lesz, mint egy új kapcsolat.
2015. febr. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Új! Mindenképpen.

Az a tiszta lappal amúgy sem működne csak néhány napig hétig, mert ott van a múlt.

2015. febr. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én azt tartom, hogy sosem nézek vissza, az a múlt, elmúlt valamiért vége lett és ennyi.


N

2015. febr. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 PearlDiver ***** válasza:
Új/ex 60/40%
2015. febr. 5. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!