Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kit valasztanatok? Eletetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit valasztanatok? Eletetek szerelmet vagy azt, aki tutira szeret?

Figyelt kérdés
Tegyuk fel hogy eleted szerelme, aki mar sok csalodast okozott az evek alatt, hazassagot akar veled.... DE, kozben tudod, hogy valaki, aki elrejti az erzeseit, igazan szeret...
2015. febr. 4. 21:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem kétfelé szakadnék helyben.
2015. febr. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
És ha én nem szeretem azt a második illetőt, akkor mit kezdjek vele? Inkább a szerelmemet.
2015. febr. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Életem szerelme nem okozna csalódást, mert onnantól, hogy megtette, már nem lenne az, olyannal meg nem jövök össze, aki szeret, én meg majd egyszer megkedvelem, úgyhogy keresnék új "életem szerelmét".
2015. febr. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha valaki az életem nagy szerelme akkor az nem okoz ennyi csalódást...szóval őt biztos nem, mert nem ő életem szerelme.

Szóval a 2. személyt.

2015. febr. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A másodikkal több időt eltöltenék, hogy megismerjem, hátha megkedvelem én is.
2015. febr. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Volt már olyan barátnőm, akit nem szerettem úgy igazán, s azért jöttem össze vele, mert tudtam, ha valaki, akkor ő imád és szeret teljes mértékben. Négy hónapig se tartott, nem tudtam elviselni az állandó törődést, a szeretetet, amit felém árasztott. Persze, ha én is ilyen erővel szerettem volna viszont, akkor ment volna. De így... Életem szerelme meg mégiscsak életem szerelme.. hogy ne őt akarnám? Még szép. Van ilyen lány is az életemben, a fél karom adnám érte, tett olyan dolgokat, amiért normális esetben lenézném, de esetében ez nincs így. Ha azt mondaná, házasodjunk össze, akkor óvatosan, de mindenképp őt választanám.


22f

2015. febr. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyértelmű. Azt akit szeretsz. Mit ér ha a másik szeret téged, de te nem vagy boldog vele...?
2015. febr. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Elso :'D ha tehetnem mar 2 lenne belolem es mindenki jol jarna (talan?)

Aki szeret azzal is eleg sok idot toltottem, viszont eletem szerelmevel ahoz kepest hogy regebb ota ismerem, nem olyan sokat.. Ebbol akar egy regenyt is lehetne irni olyan komplikalt....:D

2015. febr. 4. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!